rozdrabniacz do gałezi lumag germany

G
ark 2019-10-28 09:09

rozdrabniacz do gałezi lumag germany

witam rozpisujecie się o zagęszczarkach firmy lumag a może ktoś ma opinie na temat rozdrabniacza do gałęzi właśnie tej firmy szukam w miarę czegoś mocnego w dostępnej cenie jak na razie znajduję oferty rębaków lumaga ale po przeczytaniu wpisów na temat firmy zwątpiłem jakość sprzętu a cena też nie mała. Jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie z tym sprzętem to byłbym wdzięczny za podzielenie się opinia.










j

G
Dzwonek 2019-10-30 17:23

Re: rozdrabniacz do gałezi lumag germany

Cześć.
Słuchaj... ja też się rozglądałem za Lumagiem 2 miesiące temu. Nie odpisują na maile nie odbierają telefonów.
Jak wysłałem maila z zapytaniem czy tą przyczepką z rębakiem można się poruszać po drodze i czy ma homologację to babka odpowiedziała, że tak. A przecież nie ma homologacji, na co później odpisała, że wystarczy kupić światła i można nią jeździć bez papierów. I nie kupiłem od nich nic, więc o jakości się nie wypowiem jednak obsługa klienta i kontakt z handlowcem leży. Kupiłem rębak Honda GTS 1300 i polecam. Cena chyba była 11900 ale przez telefon już szło utargować do 10 200. Mokre świeże gałęzie do 10 cm wciąga spokojnie bardzo twarde jak owocowe i wysuszone ma troche problem (trzeba popchać lekko) Nie ma możliwości włożyć ręki do środka i dotknąć ostrza, gałąź ręki nie wciąga, bo wciąganą gałąź można spokojnie dwoma palcami zatrzymać. Jeśli ktoś się potknie i by wpadł (jakimś cudem chyba) do środka to czarny pałąk się sam zatrzaskuje i zatrzymuje maszynę. Sprzęt jest na silniku Honda gx 390. Oszczędny i pancerny silnik, czasem wydaje się, że gaśnie z nadmiaru materiału a on po pół sekundy nie wiadomo skąd nagle zaczyna chodzić dalej (jak go się przydusi pekiem mokrych gałęzi jak thuje czy świerki)
Jedyne co przeszkadza to brak możliwości obrotu wylotu zrębek.

Pozdrawiam ;)

G
ark 2019-11-05 00:01

Re: rozdrabniacz do gałezi lumag germany

dziękuję bardzo za twoją opinię co prawda nic złego na temat lumaga nie napisalęś ale jakoś ostudziłeś mój zapal

1