Prezent dla dziecka

G
Kinga 2014-11-04 12:19

Prezent dla dziecka

Zastanawiam się nad jakimś fajnym prezentem dla mojego synka. Ma 5 lat i bardzo lubi pomagać mojemu mezowi w warsztacie, ale wiadomo, nie wszystko może dotykać bo jest jeszcze za mały. CHciałabym mu kupic jakiś fajny prezent, może ktoś z Was koajrzy "narzedzia" dla dzieci, czy jakas marka takie cos w ogole robi no i czy w ogole istnieje cos takiego jak narzedzia dla maluchów.

G
teżmama 2014-11-04 12:28

Re: Prezent dla dziecka

Teraz modne są lasery. Wspólnie z tatą zrobią sobie poziomicę, a w wolnej chwili będzie mógł do samolotów postrzelać

G
dumny tata 2014-11-04 12:38

Re: Prezent dla dziecka

Właśnie zastanawiałem się w tym roku nad laserami, teżmama wiesz może jakiej firmy można dostać cos dobrego, fajna sprawa! Mój syn ma klika zabawek-narzędzi z Boscha. Robią super zestawy, radość jest ogromna. Ostatnio dostał zesatw Grand Prix bo ja czasem grzebie przy samochodzie to on też.

G
Jola 2014-11-05 08:39

Re: Prezent dla dziecka

Też z mężem przeglądaliśmy już Boscha i chcemy coś wybrać. W zeszłym roku kupiliśmy naszemu synkowi na urodziny dmuchany zamek Hechta. Tez fajna sprawa, z tym ze urdoziny w wakacje to i prezent na lato. a zima zupelnie inaczej.. Jakiś zestwa narzedzi najlepszy, bo zimowy asortyment to tez jedna wielka niewiaodma,bo czy spadnie snieg?

1