pomocy hilti te 5 nie działa udar

G
paweł 2007-07-06 00:00

pomocy hilti te 5 nie działa udar

witam niedziała mi udar w hilti te5 czy to gumka na bijaku rozkreciłem i jest na oko oki czy bijak jak to tak sie nazywa ma wyjsc razem z tym aluminiowym tłokiem czy powinien zostac w tuleji bo jak rozebrałem to jak wyciagnełem ten aluminiowy tłok czy korbowód to w sirotku był tłok lub bijak on ma taka uszczelke czy to przesto nie działa udar i czy w tym aluminiowym tłoku powinien byc olej lub smar czy mugł wypłynac tymi dziurkami prosze o pomoc mij e-mail agn10020@wp.pl

G
Marcin 2007-07-07 00:00

Re:pomocy hilti te 5 nie działa udar

tam powinny być oringi uszczelniające tłoczysko (wanadowe lub jakiś kompozyt gumy). jeśli się zużyją i są nieszczelne, przepuszczają powietrze i maszyna nie ma udaru. to pierdółka za kilka złotych i jak czujesz się na siłach możesz wymienić samemu. i bankowo jak poszły pierścienie uszczelniające na tłoku smar przekładniowy wyciekł (po rozgrzaniu zmienia trochę konsystencję). Trzeba będzie uzupełnić.
pozdro

G
paweł 2007-07-07 00:00

Re:pomocy hilti te 5 nie działa udar

dziekuje za podpowiedz a czy w tym aluminiowym tłok czy korbowód czy tam powinien byc nalany olej

G
Marcin 2007-07-07 00:00

Re:pomocy hilti te 5 nie działa udar

coś na pewno powinno być, albo smar lub olej, ale dokładnie tego Ci nie powiem bo tego nie naprawiam ;) jestem sprzedawcą
pozdro

G
damian 2007-07-08 00:00

Re:pomocy hilti te 5 nie działa udar

s

G
damian unger 2007-07-08 00:00

Re:pomocy hilti te 5 nie działa udar

witam sprawdz sobie wałek napedzajacy korbowód czy niewypadły kulki czasem tak sie robi ze wypadnom kulki i niedziała prawidłowo bo sie slizga musza tam byc 3 kulki pozdrawiam

G
jarlatan 2007-07-15 00:00

Re:pomocy hilti te 5 nie działa udar

zgadzam się z kolegą -wypadły napewno kulki
proponuję wzmocnienie -wymianę sprężyny np od sprzęgła młotka celmy prwg35 plus tulejka redukcyjna ponieważ sprężyna jest krótsza (dorobić tulejkę)i znaleźć jakieś 3 kulki nie pamiętam średnicy

G
jarlatan 2007-07-15 00:00

Re:pomocy hilti te 5 nie działa udar

pomoc bliższa 509495581

G
jarlatan 2007-07-15 00:00

Re:pomocy hilti te 5 nie działa udar

zgadzam się z kolegą -wypadły napewno kulki
proponuję wzmocnienie -wymianę sprężyny np od sprzęgła młotka celmy prwg35 plus tulejka redukcyjna ponieważ sprężyna jest krótsza (dorobić tulejkę)i znaleźć jakieś 3 kulki nie pamiętam średnicy ajeśli chodzi o smarowanie to najlepszy jest smar metabo

1