Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

G
mrox 2007-02-28 00:00

Re:Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

kress ph 500 w casto to cena ok 408 zl.

G
pierścionek 2007-03-02 00:00

Re:Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

http://www.allegro.pl/item168775239_mlot_udarowo_obrotowy_bosch_nowy.html#photo bosh pod tym linkiem to na 100% porroba, kupilme wlasnie takiego rok temu na allegro za jakies 300zl, nowke, oczywiscie zaraz przetestowalem i po 5 minutach zepsul sie wlącznik, oczywiscie jak pochodzil minute zaczal smierdziec plastikiem czego originalny bosch raczej nie robi, latwo poznac podrobe tego mlota
1. po cenie
2. po kolorze
3. po zapachu jak pochodzi minute
4. po tym ze po 5 minutach sie zepsuje
5. po braku gwarancji
na szczescie gosc na allegro dawal 2 tyg "gwarancji rozruchowej" wiec kase odzyskalem, nie boje sie zakupow na allegro kupilem juz tam wiele elektronarzedzi po cenie tanszej niz w sklepie i z pelna gwarancja, trzeba tylko kupowac u solidnych sprzedawcow
pozdrawiam

G
Forrest 2007-03-05 00:00

Re:Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

Witam!
Czy mógłby mi ktoś powiedziec jak dokładnie rozpoznac podróbkę Boscha, czego szukac , jakich cech szczegolnych?
Jakby ktoś mogł to prosiłbym także o odpowiedz czy młoto-wiertarki sprzedawane na tych aukcjach są orginalne, bo cena jest super!!! podaje Proszę o szybką odpowiedz!!!

G
Frankowski 2007-03-05 00:00

Re:Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

1.link to china 100%
2.link 99% china po zobaczeniu innych przedmiotów sprzedającego dodaje 1% do tych 99, Mówie O HP2033 oryginalna maszyna jest 2-biegowa z aluminiową głowicą, a to co tam jest wysytawione na aukcji to (wiertarka market za około 25zł) a nie MAKITA
link sprzedającego:

G
tatamarty 2007-03-18 00:00

Re:Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

Witam, planuje zakup klucza pneumatycznego, dla własnego użytku, czy warto sie w to pakować?:
http://www.allegro.pl/item175844960_klucz_pneumatyczny_udarowy_einhell_germany_kpl_.html
znawców prosze o porade i z góry dziękuje
Pozdrawiam!!!

G
Rufus 2009-01-31 00:00

Re:Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

Einhell wypuścił nową linię elektronarzedzi o nazwoie "RED" w ofercie jest też młotowiertarka o mocy 850 w/2J.
Mam ją od czterech tygodni-pracuje dosyć cieżko przy dociepleniach i jak na dzisiaj daje radę.
Jedyna wada to jest jak na mój gust trochę przycieżka.
Najtaniej mają ją w OBI.

G
Majsterek 2011-11-11 11:30

Miałem Einhella ...Bh-g 726

Kupiłem te mlotowiertarke za 320 zl . W założeniu miała pracowac rok . Później miałem kupić coś markowego, Sprzęt padł :( , ale....po 4 latach intensywnego użytkowania - wiercenie w stropach betonowych, gestozbrojonych, podkówanie - na czym padl ? wkoncu zaczalem uzywac go w zastepstwie za mieszadło . Silnik chodzi , wszystkie przekdlanie tez idealnie chodza jedynie uchwyt i jakies sprzęgło padło .
Wiertarka dosć ciężka , ale za takie pieniadze zarobila już nieraz na siebie na mnie i na moją rodzinę . 320 zl - 4 lata intensywnego uzytkowania

G
Przemo 2012-05-24 11:20

Re: Pneumatyki SDS Einhell - co są warte?

1. Młoty powinny być ZAWSZE pneumatyczne i SDS, udar mechaniczny to tylko bajer w wiertarce.
2. Einhell TYLKO niebieski lub czerwony. Nie żółty - "Bawaria"
3. Młot wybiera się wg. potrzebnej SIŁY UDARU. W do betonu w blokach, zalecam min. 2,8J. Moc w WAT i marka nie mówią o udarze. Nawet Makita padnie po 1h jak źle dobrana/użyta.

Einchell - (Niemiecka marka z Chin), z doświadczenia: duże, bardzo ciężkie, przy poprawnej eksploatacji najbardziej solidne z tanich marek. Sprawny serwis. Załączone groty, dłuta i wiertła: na prawdę bardzo słabe. Ze względów ekonomicznych wolę kupić 4-6 Einhelów niż 1 Makite.

Niestety większość "fachowców", nawet zawodowo, nie zna podstaw używania elektronarzędzi i nie chce się uczyć, wszystko zajadą, a potem mówią, że narzędzia to "gówno". Są tacy co mają jeden i ten sam młot przez 6 lat i tacy co rozwalą go po 6 dniach. Są dobre filmy instruktażowe na YOUTUBE i lektura instrukcji ze zrozumieniem inaczej; "narzędzia to gówno".

1 2

Producenci :