Pilarka homelite csp4520 3,7KM

Do ostatniej strony »
G
Artur Kuczera 2006-11-26 00:00

Pilarka homelite csp4520 3,7KM

szukam opini o tym spszęcie może ktoś tym pracował więcej bardzo jest5em zainteresowany. mój adres artkrip@o2.pl

G
łukasz 2007-02-06 00:00

Re:Pilarka homelite csp4520 3,7KM

pilarka ma zamałe obroty ciełem metrowe topole za długo schodziło

G
łukasz 2007-02-06 00:00

Re:Pilarka homelite csp4520 3,7KM

pilarka dobrze tnie głowy oraz ręce a takrze nogi

G
łukasz 2007-02-06 00:00

Re:Pilarka homelite csp4520 3,7KM

szukam opini o tym spszęcie może ktoś tym pracował więcej bardzo jest5em zainteresowany. mój adres artkrip@o2.pl
piła dobra lecz chyba niema tej mocy co pisze utrudniony dostęp do świecy.ciełem topole kloce o średicy 1m szło dobrze.

G
łukasz 2007-02-07 00:00

Re:Pilarka homelite csp4520 3,7KM

szukam opini o tym spszęcie może ktoś tym pracował więcej bardzo jest5em zainteresowany. mój adres artkrip@o2.pl
piła dobra lecz chyba niema tej mocy co pisze utrudniony dostęp do świecy.ciełem topole kloce o średicy 1m szło dobrze.
jednak gdy piła śię dotarła rżnie ładnie sama wchodzi w drzewo. trochę są problemy naciągim łańcucha nieraz się zatnie.

G
łukasz 2007-02-12 00:00

Re:Pilarka homelite csp4520 3,7KM

szukam opini o tym spszęcie może ktoś tym pracował więcej bardzo jest5em zainteresowany. mój adres artkrip@o2.pl
piła dobra lecz chyba niema tej mocy co pisze utrudniony dostęp do świecy.ciełem topole kloce o średicy 1m szło dobrze.
jednak gdy piła śię dotarła rżnie ładnie sama wchodzi w drzewo. trochę są problemy naciągim łańcucha nieraz się zatnie.

G
lukas 2007-04-17 00:00

Re:Pilarka homelite csp4520 3,7KM

szukam opini o tym spszęcie może ktoś tym pracował więcej bardzo jest5em zainteresowany. mój adres artkrip@o2.pl
piła dobra lecz chyba niema tej mocy co pisze utrudniony dostęp do świecy.ciełem topole kloce o średicy 1m szło dobrze.
jednak gdy piła śię dotarła rżnie ładnie sama wchodzi w drzewo. trochę są problemy naciągim łańcucha nieraz się zatnie.

G
łukasz 2007-04-17 00:00

Re:Pilarka homelite csp4520 3,7KM

dalej posiadam tą piłe troche są problemy z ustawieniem obrotów ale jak się rozgrzeje
to idzie,czy to problem gaznika albo naciongu łańcucha,bo spadaja obroty

G
Karol 2007-05-03 00:00

Re:Pilarka homelite csp4520 3,7KM

Ta pilarka napewno nie ma tej mocy!!mam inna pilarke znanej firmy o wiele mniejsza i tnie 5 razy lepiej od tej!Ciągłe problemy z obrotami za długa i nieporęczna prowadnica duże spalanie!!!Dużo huku mało efektów!!Lepiej kupic mniejszą pilarkkkkkkę s lub h i miec święty spokój!!Nie polecam tego sprzętu!!Wiem co piszę bo zajmuje sięwycinką drzew!!Pozdrawiam

G
Jaca81 2007-12-05 00:00

Re:Pilarka homelite csp4520 3,7KM

Karolu, piszesz o pilarkach "s" i "h" - nie jestem wtajemniczony w te skróty. Domyślam się, że chodzi o niemieckiego Sti... i szwedzkiego Husq...
Przyznam szczerze, że od jakiegoś czasu jestem ciekaw jakiejś tańszej pilarki o przyzwoitej mocy - min. 3 KM.
Wcześniej mieliśmy "s" 023 - trochę za słaba jak dla nas i teraz po bodajże 13-tu latach pracy rozsypała się na dobre - nie warto naprawiać. Ten Homelite z opisu mi pasuje, cena jest super! tylko informacji o tym co to takiego miałem nie za wiele.
Z tego co piszesz wygląda, że cena tego Homelite w pełni odzwierciedla jej możliwości, czyli po prostu lipa i szkoda sobie głowę zawracać. Czy potwierdzasz?
Możesz nieco bliżej opisać tego Homelite, najlepiej w porównaniu z jakąś dobrze znaną "s" lub "h" :-)
Pozdrawiam
Jaca

G
waldi 2008-04-15 00:00

Re:Pilarka homelite csp4520 3,7KM

naprawiam rózne piarki chyba juz niema nic gorszego od homelite

G
Hoobik 2008-04-16 00:00

Re:Pilarka homelite csp4520 3,7KM

W sklepie i serwisie jednocześnie sprzedawca miał jeden model Stihla (dla reklamy), Makitę (dolmar) -profi, Oleo-mac - amatorskie, Echo (profi) i Shindaiwę(profi).
Kupiłem tą ostatnią(3,2KM, model 446), gdyż i tak będzie ją serwisował więc sprzęt wadliwy przysporzyłby mu więcej kłopotu niż pożytku. Nie polecam zakupu takich urządzeń w halach chyba że masz upatrzony model a cena atrakcyjniejsza.
Homelite to marka chyba z USA ale zanim zakupiłem Shindaiwę (też popularna w USA - fora internetowe) przewertowałem z tysiąc postów. Wnioski: jeśli piła to tylko marki ww. a jeśli o mocy ok. 3 KM to musi kosztować od 1200 - do 1500. Marka nie jest na tyle ważna byle serwis był fachowy i blisko. A do powyższych marek można doliczyć jedynie tylko Stihla i HSQ. Jak zapłacisz mniej to albo wyrzucisz za chwilę na śmietnik albo poznasz dokładnie drogę do serwisu.
Shindiwa pracuje na razie dopiero 6 miesiąc (ok. 30 godzin) ale jest ok.

G
Undy 2008-06-12 00:00

Re:Pilarka homelite csp4520 3,7KM

to ciekawostka...jak można po marce oceniać czy jest profesjonalna czy amatorska??? makita?? prof??? śmiech na sali...makita robi dobre elektro-narzędzia pilami i kosami zepsuła sobie opinie...echo?? wtf?? zabawka marketowa.. stihl i husq są drogie w zakupie jak i w naprawie, a psują sie tak samo jak inne.. oleo-mac amatorski..ciekawe..947 3,15 konia piła nie do zaj***** tak samo jak alpina np 460 lub 510...95% "reklamacji" to jest tylko nieznajomoiść instrukcji obsługi...pozostałe 5% sa to wady fabryczne i montażowe...wiem to z doświadczenia bo pracuje w serwisie od lat...pozdrawiam

G
kuba 2009-05-22 00:00

Re:Pilarka homelite csp4520 3,7KM

jestem w posiadaniu pilarki o dzwiecznej nazwie j/w i nie polecam jaj zakupu gdyz nie jest dobrym produktem jast zbyt slaba na ta ilosc km jak pdaja i zbyt wolno tnie drewno mimo nowego lancucha nie nadaje sie do ciezkich prac wycinkowych jedynie do obcinania galazek nie plecam

G
marian 2010-03-04 21:53

Re:Pilarka homelite csp4520 3,7KM

A wczoraj ćiełem sosne o grubośći 1metra tym homelaitem poszła pomału

1 2