Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Do ostatniej strony »
G
Piotr-Czestochowa 2010-05-23 14:23

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Hej , pila i moze jest chinskiej produkcji i oczywiscie materialu uzyte do jej produkcji sa gorszej jakosci niz w pilarkach "firmowych" jednakze moim zdaniej pilarka nac sps 01-52 ktora posiadam w niczym nie ustepuje pile sthil ms250 ktora posiada moj kuzyn , razem z nim tniemy bale o srednicy max 50cm , na klocki 25cm . Piła sthila owszem jest lzejsza okolo 1,5 kg , jest tez 3 razy drozsza , niby firmowa po regulacji gaznika , ( nowa ma 2 miesiace) i odpalic ja to koszmar czasem i 20 pociagniec zanim zaskoczy , dla porownania nac max 3 pociagniecia , dla niedowiarkow mam nagrany film jak pilarki pracuja , uwazam ze w pilarce nac lancuch jest lepszy niz w sthil ms250 , nac ma metalowy karter , sthil plastikowy , ja w moim nac'u mam zebatke plywajaca , sthil ma zespolona z bebnem , ktory jest w srodku co za tym idzie odbiera wiecej ciepla z kartera szybciej sie zurzywa , leca w niej uszczelniacze , takze nie zawsze firmowka musi byc lepsza , chociaz nie sadze ze [pilarka sthil w wielu kwestiach przewyzsza pilarke nac

G
Lord Pietrus 2010-05-29 21:48

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Używam pilarki Nac , tej 3,5 Konnej od d lat i przecięła już około 60 m3 drewna.
Używamy ją w parze z makitą która kosztowała ponad 1000zł i już było naprawiane sprzęgło kilka razy, w nac-u nic się nie dzieje.
Polecam tę pilarkę z czystym sumieniem. Posiadam jeszcze kosę spalinową tej firmy (posiada silnik 1.9 KM od Kawasaki) kosiarkę elektryczną 1800W na kołach łożyskowanych z regulowanym podwoziem (rewelacja) całą metalową i jeszcze pilarkę elektryczną 2000W. Produkty tej marki są naprawdę niezawodne. a do tego maja naprawdę dobrą cenę.
Pozdrawiam

G
helmut 2010-06-01 09:52

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

w tej chwili nie ma różnicy pomiędzy firmowymi a chińszczyzną chyba że kupicie profesjonalną pilarkę bo renomowane firmy korzystają z podzespołów wyprodukowanych w chinach.jedynym wyjątkiem jest dolmar wiem bo pracuję w tej branży w niemczech jeżeli macie kasę to przepłacajcie.

G
jacek 2010-06-01 22:22

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

rafales ale piły elektrycznej k...a nie wezmiesz do lasu

G
Paweł 2010-06-06 01:30

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Wczoraj dostałem w prezencie piłę łańcuchową spalinową firmy German Power.
Model MS 440.
Może mi ktoś powiedzieć , co to za firma i czy produkuje dobrej jakości pilarki?

G
gnan 2010-06-15 08:21

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

witam możne ktoś napisze co z tym wyciekającym olejem co na to serwis

G
luki 2010-06-26 14:34

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

witam ja kupiłem taką piłe i rozwaliło misie sprzęgło nie wiem co zrobić w serwisie stihll powiedzieli ze w polsce nie ma do tych pił zadnych części ponieważ to chińska pilarka.

G
muziiin 2010-06-27 18:12

pilarka Power Germany MS 440

jeszcze raz odnosnie tej pilarki, gdzie mozna dostac do niej czesci ? np lancuch ...

G
Paweł 2010-06-27 20:51

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Również chciałbym bardzo wiedzieć...

G
Sławek 1 2010-06-27 21:35

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Jesli chodzi o elementy: gwiazda napędowa, kółko plywajace, sprzęgiełko, bęben sprzęgła , prowadnica to są standardowe np: z Oregona, Wndsora Carltona i innych więc nie ma tutaj niczego co nie można kupić w każdym sklepie z pilarkami. natomiast trzeba wiedzieć co się kupuje; wiec typ łańcucha, i jego długość. Gdzie to będzie napisane.np. w instrukcji obsługi, zresztą możesz zabrać wymieniany element do sklepu i tam dobrać.....
pozdro Slawek

G
pilarz_amator 2010-07-03 01:04

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

witam ja kupiłem taką piłe i rozwaliło misie sprzęgło nie wiem co zrobić w serwisie stihll powiedzieli ze w polsce nie ma do tych pił zadnych części ponieważ to chińska pilarka.


Na części często czeka się tygodniami. Mój sąsiad czekał na naprawę miesiąc, ponieważ trzeba było sprowadzić jakąś część, a z NAC nie przychodziła ona i nie przychodziła.
W tym czasie ciął moim Stihlem 180 i dziwił się, że mając tak mało koni idzie jak burza!

G
janie 2010-07-03 01:13

Re: Re:Piła spalinowa łańcuchowa NAC

Witam,
a ileż może palić przy zbiorniku na paliwo o pojemności 520 ml? Kolega mówi, że na zbiorniku w modelu SPS 02-45 pracuje około 30 minut. Oczywiście zależy to od ostrości łańcucha , twardości drewna, umiejętności obsługującego itp. Ale i tak chyba jest tyle co nic w porównaniu ze sprzętem elektrycznym, który w kosztach obsługi jest dużo droższy.


Niech wyrzuci te piłę i kupi Stihl'a albo inną dobrą markę! Stihl Pali dwa razy mniej! Poważnie! Może ma coś nie tak z piłą? Stihl chlapnie więcej oleju, bo zazwyczaj nalewając paliwa, leje też olej do łańcucha. Wydaje się mi, że pali równo jedno i drugie

G
Benek 2010-07-24 19:04

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

kupiłem sthila , 2 lata i szmelc, a nac nie zawodny

G
Sławek 1 2010-07-27 01:48

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

napisz czy ten nac to niezawodny czy zawodny ..... nie ..... i jak to rozumieć..
pozdro sławek 1

G
kuzajtt 2010-08-07 09:20

Re: Piła spalinowa łańcuchowa NAC

kupiłem naca sps02-45 i wogole nie chce sie odpalic . iskra jest paliwo jest olej jest a tu lipa mozna ciągnąc i ciągnąc i tak nie zapala ... taka plama nawet jej 1 raz nie zdązyłem uruchomic i juz cos nie tak

1 ... 2 3 4 ... 18

Kategorie :