piła spalinowa eurotec

G
ZENEK 2015-05-01 16:37

Re: piła spalinowa eurotec

Piła EUROTEC 4,4 tnie wszystko nic sie nie psuje Zaznaczam pracuje wg instrukcji Myślę , że wiesjcy majsterkowicze bez mózgu uszkodza wszystko nawet młotek
Polecam ten model i pozdrawiam marudy

G
grześ 2016-02-17 17:03

Re: piła spalinowa eurotec

Eurotec przepracował może ze 3 godziny (po 10 minutach gasł) przeszedł 4 regulacje gaźnika (profesjonalny) po 40zł każda i umarł. Oddałem na gwarancji i przysłali Fighter, 15 min i silnik zatarty. Nie polecam

G
tikitokki 2016-04-30 12:59

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Hello 2017-02-02 00:38

Re: piła spalinowa eurotec

Mam gc 500 jestem super zadowolony, jest mocna i ma prawie dwa lata.

G
Marqus 2017-05-30 19:32

Re: piła spalinowa eurotec

Ja mam taką przygodę, że nowa piła nie odpala, mieszanka zrobiona zgodnie z instrukcją w zbiorniczku do mieszania z podziałką. Odesłałem sprzęt do sklepu, przysłali inną nową sztukę i to samo, nawet nie stęknie i nie kwęknie. Ja nie polecam !!! Nie warto sugerować się niską ceną, bo potem wydaje się dwa razy tyle. Lepiej od razu wydać więcej i kupić porządny sprzęt.

G
Drwal 2017-12-28 18:15

Re: piła spalinowa eurotec

Mam pilarkę firmy eurotec i pracuje bez zarzutu już drugi rok tylko trzeba na początek łańcuch wymienić oraz wyregulować obroty,negatywne opinie prawdopodobnie wystawiają sprzedawcy markowych pilarek.

G
medowlak 2018-02-10 22:57

Re: piła spalinowa eurotec

mam model GS 5000 5,2KM drugi rok, co roku tnę 3 duże przyczepy drzewa ok 6 m3, jest w miarę ok, należny wymienić prowadnice i łańcuch na dobry, olej kapie delikatnie, b. ważna jest dobra regulacja minimum 4 razy w roku na każdą porę roku a czasami na inne paliwo, moja jest kapryśna przy odpalaniu, b. mocna "poci się" przy okrąglakach szerokości jak prowadnica 35" a no i dostałem ją bez korka paliwa... sthil pasuje ale przecieka

G
młody 2018-02-25 18:31

Re: piła spalinowa eurotec

mam pilarke eurotec 3 lata silnik śmiga do dzisiaj zamówiłem kolejną nówkę puki ten model jeszcze idzie kupić pierwsza zcieła kawał lasu w razie coś z dwóch jedną poskładam tak jak poprzednicy pisali można w łańcuch zainwestować dla mnie okej potym jak wcześniej sztilke miałem i po 3 latach tak się zrypała że 600 stówek kazali za na prawe dać lepiej nawet jedną taką na na 2 sezony kupować jak dać ponad tysiaka za markową:)

G
Plusgsm1212 2018-04-26 16:40

Re: piła spalinowa eurotec

Mógłbyś podać który model posiadasz?

1 2