ostrzenie pełnowęglikowych narzędzi cnc-brał ktoś ?

G
John 2006-02-03 00:00

ostrzenie pełnowęglikowych narzędzi cnc-brał ktoś ?

Otórz znalazłem na allegro ofertę regeneracji narzędzi skrawających pełnowęglikowych na maszynach CNC, mam trochę wierteł do naostrzenia i dogadałem sie z nimi że za 20zł naostrza każde z wierteł. Nie wiem czy to nie wałek, więc jeżeli ktoś z Was kupował albo ostrzył od nich proszę o odpowiedź, znam tylko email: cnc_grinding@interia.pl, na allegro użytkownik z wieloma pozytywami "buniacz" sprzedaje czasem ich narzędzia i reklamuje ich działalność. Ostrzył od nich ktoś z Was coś ?

G
michał 2006-08-09 00:00

Re:ostrzenie pełnowęglikowych narzędzi cnc-brał ktoś ?

witam
ja kupowałem u nich frezy spiralne i jestem z nich zadowolony nie byly drogie a nie widać różnicy między tymi od nich a dużo droższymi które wczesniej kupowalem ...

G
Radek 2008-05-08 00:00

Re:ostrzenie pełnowęglikowych narzędzi cnc-brał ktoś ?

Markowe frezy, i narzedzia tkich firm jak Kendu, Jabro, Seco, można oddawać do regeneracji. Jednostkowo wychodzi na pewno drożej niż 20zl ale starczają na o wiele dłużej i wydajność pracy jest nieporównywalna. Polecam zwrócić sie do fachowców z wszelkimi pytaniami. Niezlym znawcą tematu jest Paweł Zapendowski.

G
Aleks 2008-06-14 00:00

Re:ostrzenie pełnowęglikowych narzędzi cnc-brał ktoś ?

i tu nie masz racji, jeśli dana firma zna geometrię Jabro, wirth i innych to czas pracy takiego wiertła/freza będzie bardzo zblizony z takim ostrzonym u producenta. Znam się na geometrii narzędzi i pracuję w temacie już wiele lat tak że wiem to z autopsji.

1