opinie o tej stronie i o was

G
darek 2007-05-18 00:00

opinie o tej stronie i o was

Witam wszystkich.
Natknąłem sie na tą stronkę niedawno i niestety po przeczytaniu większości postów muszę powiedzieć że jeśli ktoś naprawdę będzie potrzebował pomocy to tu jej nie znajdzie. Odnoszę wrażenie że większość z was jest handlowcami i tylko próbujecie naciągnąć na b&D , DW , czy jakieś inne. Z tego co przeczytałem to niektórzy z was maja po ok 10 wiertarek, 10 szlifierek , 10 młotów udarowych itd. Wytłumaczcie mi jeśli nie jesteście sprzedawcami to gdzie mieliście styczność z taką wielką ilością sprzętu. No chyba że pracujecie nim zawodowo. Tylko wtedy coś szybko wam się on sypie że trzeba go wymieniać tak często na nowy . :)
Jestem majsterkowiczem z zamiłowania i wiem że porady typu do domu kup boscha i nic innego są nadwyraz przesadzone. znam ludzi którzy wyrzynarką z Netto za 19,99 pracują w arunkach domowych 3 lata i sprzęt chodzi. Owszem komfort pracy jest niski ale do domu starczy. Zadajcie sobie panowie pytanie czy to co tu wypisujecie jest uczciwe.

G
Marcin 2007-05-18 00:00

Re:opinie o tej stronie i o was

czuję, że ten wątek dotyczy również bezpośrednio mojej osoby, więc odpowiem Ci tak.
Owszem pracuję w branży narzędziowej, ale bynajmniej nie mam zamiaru czegokolwiek tu sprzedawać lub kogoś naciągać na zakup czegoś czego nie potrzebuje. Sam jestem zwolennikiem kupowania sprzętu na miarę a nie na wyrost. Uważam to za przerost formy nad treścią i snobizm.
Mnie również posty o zacięciu marketingowym bardzo mierżą i irytują, bo z profesjonalnym i bezstronnym doradztwem nie mają nic wspólnego.
Jestem tu po to by podzielić się moją wiedzą z osobami które jej potrzbują oraz samemu czegoś się tu nauczyć.
I przy okazji mam okazję połączyć przyjemne z pożytecznym, bo narzędzia interesują mnie również hobbystycznie jako ich użytkownika.
pozdro

G
Michał 2007-05-18 00:00

Re:opinie o tej stronie i o was

witam. przyznaje sie po raz dugi jestem sprzedawca i mam kontakt z różnymi narzędziami. tanie narzedzia sa spoko i zgadzam sie z tym co piszesz o chinach, ale:
wlaściciel musi sobie zdawac sprawe z tego ze trzeba go oszczedzac (nie przegrzewac, nie przeciażac, dawac odpoczywac) do togo dochodzi serwis pogwarancyjny. do boscha, B&D, skil, kress, dewalt, metabo, makita, perles, aeg, hilti, hitachi spokojnie dokupujesz czesci, chiny wywalasz i kupujesz nastepny.
jak masz jeszcze pytania pisz, chetnie odpisze jak bede wstanie
pozdro

G
Michał 2007-05-18 00:00

Re:opinie o tej stronie i o was

jeszcze zaznacze ze jest troche wiecej postów o innych tematach niz B&D i DW :) wystarczy ze znajdziesz jakis temat który Cie interesuje i możesz coś napisac:)
pozdro

G
Krzysiu 2008-12-23 00:00

Re:opinie o tej stronie i o was

Cóż Darku, nie negowałbym tego forum nawet jeśli byliby tu sami sprzedawcy (w końcu człowiek inteligentny nawet z takich postów jest w stanie wyrobić sobie własną opinię). Ponieważ wierzę, że tak nie jest uważam, ze forum jest w pełni ok. Nie dziwię się wcale, że niektórzy opisują 10 różnych narzędzi - dla przykładu wybierając najlepszą pralkę radziłem się znajomego w naprawie AGD, które sprzęt i z jakiego powodu najczęściej do niego trafia. W końcu sprzęt profesjonalny używamy również po okresie gwarancyjnym. Pozdrawiam serdecznie K.P.

G
P 2008-12-23 00:00

Re:opinie o tej stronie i o was

hy mogę się podpisać pod postem darka jest mało konkretów(jak dla mnie)
ja osobiście pracuje w servisie elektronarzędzi i mam do czynienia ze sprzętem różnego typu od koloru do wyboru :>

1