Odśnieżarka elektryczna i spalinowa , co się dzieje bo sezon w pełni

G
rozczarowany 2010-12-03 23:43

Odśnieżarka elektryczna i spalinowa , co się dzieje bo sezon w pełni

jw.

co się dzieje że śnieg spadł 3 dni temu a w tym kraju nie ma już odśnieżarek spalinowych i kończą się elektryczne.

czy może mi ktoś to wyjaśnić ???????????????????

G
Łukasz 2010-12-04 10:23

Re: Odśnieżarka elektryczna i spalinowa , co się dzieje bo sezon w pełni

Zima zaskoczyła sprzedawców. Któżby się spodziewał śniegu na przełomie listopada i grudnia?

G
radek 2010-12-11 09:41

Re: Odśnieżarka elektryczna i spalinowa , co się dzieje bo sezon w pełni

na narzedzia.pl mają odśnieżarki firmy ronet jeszcze, tylko może ktoś już ją kupił co to jest warte ?

G
Gracy72 2010-12-15 13:21

Re: Odśnieżarka elektryczna i spalinowa , co się dzieje bo sezon w pełni

Ja mam Rometa tego 1600W i daje rade nawet jak napada 25cm, jest to klasyczna chińszczyzna ale na allegro są gumy zamienne do wirnika, tylko jak to przy elektrycznym sprzęcie ciągnięcie kabla jest upierdliwe ale wolę to niż machanie łopatą. Trochę kominek jest fajansiarski bo przy dużym śniegu potrafi się rozkładać ale chyba go chamsko przewiercę śrubą i zablokuje.
Generalnie w cenie do 450 zł to warto.

G
nowy 2010-12-15 22:55

Re: Odśnieżarka elektryczna i spalinowa , co się dzieje bo sezon w pełni

odpowiedź na twoje rozczarowanie: dla mnie dość dziwne, w obecnych czasach nikt nie trzyma towary na zapas na kilka lat (za duże koszty magazynowania ) rozsądny klient odśnieżarkę kupuje w październiku a nie w grudniu jak zasypie jak drogowców a sklep z markowym sprzętem niestety musi wróżyć z fusów i odśnieżarki zamówić w czerwcu. Więc jak zima wcześnie postraszyła to towar sprzedał się w ciągu kilku dni, więc teraz są tylko te najmniej chętnie kupowane

1