Odkurzacz przemysłowy

G
Memus 2009-03-13 00:00

Odkurzacz przemysłowy

Witam. Chciałbym spytać o odkurzacz przemysłowy do 2000 zl. Jego głównym zastosowaniem bedzie wspołpraca z szlifierką "żyrafą" firmy Dedra do szlifowania gładzi. Myślałem nad Flexem S47 ale jego cena podskoczyła o 400zl wiec juz sie nie miesci w moim przedziale.

G
Rufus 2009-03-13 00:00

Re:Odkurzacz przemysłowy

Karcher 361 ECO i wszystkie jego odmiany [jest kilka modeli w tej lini różniących sie wielkościa ,mocą itd ]
Wszystkie posiadają syatem otrzepywania filtra co jest ważne przy pracy z drobnym pyłem ,filtr schowany jest w głowicy wiec jest mniej narazony na zanieczyszczenie.
Otrzepywanie filtra odbywa sie w modelu 361 ECO przez nacisnięcie dźwigni na rurze a w większych modelach automatycznie.
Najtańszy z linii -wspomniany 361 ECO to koszt ok 1100 zł.

G
Memus 2009-03-13 00:00

Re:Odkurzacz przemysłowy

Wlasnie wiem ze musi miec to otrzepywanie filtra, i dla wygody pracy wolalbym automatyczny. CO do Karcherow słyszalem ze do prac budowlanych nadaja sie tylko te z linii NT. Nie dodałem ze zalezy mi zeby byl bezworkowy i posiadał gniazdo do podlaczania elektronarzedzi, a do kwoty jaka dysponuje Karcher sie chyba nie łapie.

G
Administrator 2009-03-13 00:00

Re:Odkurzacz przemysłowy


Nie ma lepszego niż odkurzacz VCP 260 E-L firmy Protool

atuty:
- możliwa praca bezworkowa. --> inwestycja w worek typu LONGLIFE zwraca się w cyklu 8 godzin pracy dziennie, po 2 miesiącach (worek wytrzyma praca z szlifierką minimum rok)
- koszt worka typu: LONG LIFE +- 280 PLN
- koszt opakowania worków jednorazowych 100 za opakowanie (5 sztuk - da się je ~wyczerpać~)
- Posiada możliwość oczyszczania filtrów na zasadzie rozładowania elektrostatycznego. (wywoływany wyłącznie na żądanie użytkownika a nie sam się władcza jak to bywa w nie markowych odkurzaczach)
- O parametrach i podciśnieniach nie będę pisał bo to jest napisane w opisie ale są wystarczające i mają spory zapas.
- Pełna mobilność.
- Odkrzacz jest przystosowany do prac na mokro.
Wady: (bo i one są)
- uciążliwa zmiana worka LONGLIFE (ciężko go się zakłada)
- brak możliwości rozprężenia odkurzacza w innym pomieszczeniu jak to jest w serii odkurzaczy CT firmy FESTTTOL) - wierze że nad tym Protool przcuje.
W razie jakichkolwiek pytań oraz sugestii proszę o kontakt do redakcji lub bezpośrednio do mnie 506111375
;)
ps ADMIN2
większość tych szlifierek sprzedaliśmy z tym odkurzaczem i zachęcam do zapasania się z opiniami:
 
zyrafa:  linkopinie
odkużacz: ink opinie
 
 UWAGA !
są to wypowiedzi bezostne ludzi (firm) jacy to stosują za ich treść redakcja nie odpowiada ani nie ma na nie wpływu .

G
Rufus 2009-03-13 00:00

Re:Odkurzacz przemysłowy

Wlasnie wiem ze musi miec to otrzepywanie filtra, i dla wygody pracy wolalbym automatyczny. CO do Karcherow słyszalem ze do prac budowlanych nadaja sie tylko te z linii NT. Nie dodałem ze zalezy mi zeby byl bezworkowy i posiadał gniazdo do podlaczania elektronarzedzi, a do kwoty jaka dysponuje Karcher sie chyba nie łapie.
A dlaczego sie nie łapiesz ?
Karcher NT 45/1:
http://www.karcher.pl/pl/Produkty/Profesjonalne/Odkurzacze/wielofunkcyjne/11458060.htm
ma wszystko czego potrzebujesz-cena ok 1800 zł

G
Paweł 2009-03-16 00:00

S47

Kolego tylko to,chyba że nie zależy Ci na osprzęcie-w karcherze jest za dodatkową opłatą.
My zostawiliśmy sobie na wypożyczalnie właśnie S47.
Do żyrafy tylko z automatycznym-nie daj Boże z ręcznym otrzepywaniem filtra.
A co do S47 jak dobrze poszukasz to może tak dużo cena nie wzrosła P :)
Pozdrawiam

G
miuosz 2011-07-20 15:33

Re: Odkurzacz przemysłowy

A tu mnie zaskoczyliście, nie spodziewałem się, że może być przemysłowy odkurzacz bezworkowy (takie jak np.: ten http://www.morele.net/philips-fc-8144-01-easy-life-312510/ ). Ale skoro tak mówicie, to musi tak być, muszę takiej opcji poszukać.

G
MadPaweł 2018-07-02 16:32

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1