Nie miała baba kłopotu-kupiła szlifierkę FERM

G
waldi 2005-09-26 00:00

Nie miała baba kłopotu-kupiła szlifierkę FERM

Co powinienem zrobić kiedy gwarancjodawca (PROMAG) odebrał mi gwarancje z powodu, na który się nie zgadzam.Zapłaciłem pieniądze w zamian za "doskonałe" elektronarzędzie i dwuletnią gwarancje.Kiedy bubel się zepsuł gwarant naprawił i zaznaczył, że to ostatni raz (czyli pierwszy i ostatni).O tym że to nie żart przekonałem się przy drugiej reklamacji.W taki oto sposób nie mam ani szlifierki ani pieniędzy.

G
wabo 2005-11-30 00:00

Re:Nie miała baba kłopotu-kupiła szlifierkę FERM

Co powinienem zrobić kiedy gwarancjodawca (PROMAG) odebrał mi gwarancje z powodu, na który się nie zgadzam.Zapłaciłem pieniądze w zamian za doskonałe elektronarzędzie i dwuletnią gwarancje.Kiedy bubel się zepsuł gwarant naprawił i zaznaczył, że to ostatni raz (czyli pierwszy i ostatni).O tym że to nie żart przekonałem się przy drugiej reklamacji.W taki oto sposób nie mam ani szlifierki ani pieniędzy.

KU[ MASZYNKE DLA DZIECI POD TYTULEM blaucraft - made in germany" WTEDY NAPISZESZ DLUZSZY POST. DZIEKUJ BOGU, ZE FERM NACIOL CIEBIE NA TAK SMUTNIE MALA KASE, ZA BLAUCRAFTA ZAPLACISZ DROZEJ, A BEDZIESZ MIAL TO SAMO.....

G
seba fan Ferma 2006-04-14 00:00

Re:Nie miała baba kłopotu-kupiła szlifierkę FERM

Niezgadzam sie troche czasu minelo ale i tak warto coś napisac. Ferm to nie blaukraft ale napewno ten kolega który tak napisał ma same HILTI i niebieskie BOSCH-e a od swieta urzywa Makity i co tam będzie sobie głowe zaprzątał jakimiś Fermami przecież wszystko to Blaukraft a myslalem że to forum stanie sie kopalnią prawdziwej wiedzy ale może nie wszystko stracone, bowiem zawsze znajdzie sie jakiś koleś co będzie kozaczył...

G
wabo 2006-09-07 00:00

Re:Nie miała baba kłopotu-kupiła szlifierkę FERM

Niezgadzam sie troche czasu minelo ale i tak warto coś napisac. Ferm to nie blaukraft ale napewno ten kolega który tak napisał ma same HILTI i niebieskie BOSCH-e a od swieta urzywa Makity i co tam będzie sobie głowe zaprzątał jakimiś Fermami przecież wszystko to Blaukraft a myslalem że to forum stanie sie kopalnią prawdziwej wiedzy ale może nie wszystko stracone, bowiem zawsze znajdzie sie jakiś koleś co będzie kozaczył...
uprzejme spoko,
toc to prawda jest:
ferm jest tanszy od blau..cuda,
ale wszystko przepada bo:
TOPEX GRAFIT daje juz gwarancje na TRZY LATA
i co na to blau...cudo !!!
ha ! ha ! ha !

1

Producenci :

Kategorie :