Narzędzie dla instalatora

G
Michał 2006-03-01 00:00

Narzędzie dla instalatora

Witam,
Zamierzam kupić jakiś sprzęt (młotowiertarka, młod udarowo obrotowy) do prac instalatorskich (instalacje elektryczne, alarmy, centralny odkurzacz). Główne cięższe prace to kucie bruzd, przebijanie się przez strop. Mam zamiar przeznaczyć około 500zł na narzędzie. Nie wiem co mam wybrać i mam już mętlik w głowie. Zastanawiam się nad Bosch PBH 240RE, GBH 2-24 DSR, może Skill, Kress. Co radzicie kupić??
Pozdrawiam
Michał

G
misiollo 2006-03-01 00:00

Re:Narzędzie dla instalatora

Witaj
Przykro mi bardzo, ale według mnie nie kupisz sprzętu o tym zakresie prac za 500- zł
Niestety.
Pozdrawiam
Marcin

G
Marq 2006-03-02 00:00

Re:Narzędzie dla instalatora

Potwierdzam uwagę poprzednika. Przygotuj sobie ok 1500 zł i pobiegaj. Spróbuj również Allegro
BAUMARQ

G
Krzysiek 2006-03-03 00:00

Re:Narzędzie dla instalatora

Jedne z najlepszych elektronarzędzi produkuję Metabo - tylko profesjonalne (poza Hilti ale tutaj zmilczę cenę). Nie patrz na osprzęt i funkcjonalność, narzędzia profesjonalne mają wykonywać pewne czynności i tylko te i w tych czynnościach są dobre i niezawodne. Już sam fakt mocowania w takich narzędziach uchwytów szybkomocującyh świadczy o klasie producenta, takie uchwyty są po prostu mniej trwałe od tych kluczykowych. Za 500 zł to nie ma mowy - chyba że będziesz jedno używał stale a inne sporadycznie (choć przy takich pracach trudno o takie rozróżnienie) ale jeżeli tak to jedno narzędzie kup dobre a resztę gorszą ale w tej cenie napewno w żaden sposób się nie zmieścisz. Nawet 1500 zł nie daje zbyt szerokiego wyboru, ale w tej cenie już masz szansę coś kupić lepszego.

1

Kategorie :