narzedzia firmy Coval

G
tomasz 2008-07-09 00:00

narzedzia firmy Coval

witam wszystkich urzytkownikow. moje pytanie dotyczny narzedzi formy Coval a dokladnie ich jakosci? ktos moze uzywa tych kluczy? wiem oczywiscie,ze nie jest to marka z gornej polki ale moze oferuje za ta cene dobra jakosc. chcialem zakupic troche nasadek, grzechotke 1/2 i 1/4 i troche kluczy plasko-oczkowych 6-13 mm ale z nimi nie powinno byc problemow, wydaja sie dosyc solidne na mniejsze sruby. moze znacie jakies dobre narzedzia w przystepnej cenie? z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam

G
kamil 2008-07-10 00:00

Re:narzedzia firmy Coval

Ja co prawda nie kupowałem kluczy ale kupiłem jakiś czas temu piłe ręczną z węglikiem spiekanym do cięcia pustaków Covala i
muszę przyznać że jest bardzo dobrej jakości to i pewnie te klucze nie są najgorsze po prostu może kup ze dwa na próbę.

G
Hoobik 2008-07-11 00:00

Re:narzedzia firmy Coval

Kombinerki z firmy Coval okazały się lepsze i trwalsze niż słynna Kuźnia, która rozpadła się po dwóch użyciach (wada materiałowa, która nie najlepiej świadczy o systemie jakości w Kuźni). Innych narzedzi nie używałem, choć też kiedyś zastanawiałem się nad zakupem kluczy płaskich. Stanęło w końcu na zakupie kilku podstawowych i najczęściej używanych Stanleya . Na razie jeszcze żadnego nie wykończyłem, ale nie odkręcały jeszcze śrub przy pomocy rurki:)

G
tomasz 2008-07-11 00:00

Re:narzedzia firmy Coval

mam troche narzedzi kuźni w tym kombinerki i sa bardzo mocne, Twoje musialy byc wadliwe. nie posiadam narzedzi stanleya sa za drogie;] ale spokojnie wytrzymaja kazda przedluzke, no chyba ze grzechotke bedziesz sobie przedluzal;] co do covala to podobno jakis testowany zoltek jest, ceny atrakcyjne, szczegolnie na aukcjach w sieci. zastanawialem sie wlasnie nad takim zestawem z naszego najpopularniejszego serwisu aukcyjnego. co do oryginalnosci nie powinienem sie obawaiac bo kto podrabia przecietne firmy:D tylko ciekawi mnie ich trwalosc. nie jestem mechanikiem, uzywam kluczy rzadko ale przy ciezkich pracach, stad moje obawy

G
kuku 2008-07-14 00:00

Re:narzedzia firmy Coval

kupiłem ich śrubokręty - żałuję
chcesz dobre tanie klucze płaskie to ze swojej strony polecam dedra

G
Wojtek 2008-11-05 00:00

Re:narzedzia firmy Coval

Kupiłem sobie klucze nasadowe 1/2 Coval. Demontowałem nimi stary samochód. są niezawodne. Nawet z użyciem rury przedłużającej ramię wytrzymują. Urwą śrubę, a same się nie ześlizną, a tym bardziej nie odkształcą. To samo dotyczy kluczy oczkowych otwartych. Niezawodne. Cena dobra, jakość super.

G
seters 2008-12-14 00:00

Re:narzedzia firmy Coval

Witam bardzo serdecznie poczytałem troszkę o firmie COVAL i nie zazwsze piszą prawdę. Ja mam komplet covala 72 szt kupiony ponad rok temu testowany na różnych samochodach i nie tylko samochodach i przyznam szczerze konkurenci wysiadają w tym przedziale jakościowym i cenowym. Klucze są świetne. Nie mam obaw by grzechotkę przedłużyć rurą 1 metra. Znajony skasował 3 nasadki na jednej śrubie a Coval poradził sobie bez problemowo. Polecam bo naprawdę warto.

G
Mirek 2008-12-24 00:00

Re:narzedzia firmy Coval

Ja mam zestaw nasadek Coval ( jakieś 2,5 roku) jak narazie spisują się świetnie (cały zestaw w komplecie) a trochę nimi kręciłem i nigdy ich nie oszczędzałem. Mam też kilka kluczy płasko-oczkowych tej firmy ( 1 rok) i też są super.
Gorąco polecam bardzo solidne narzędzia

G
tarpan 2009-01-23 00:00

Re:narzedzia firmy Coval

a teraz pytanie z trochę innej beczki jak oeniaće narzędzia firmy jobi

G
piot 2012-05-30 23:57

Re: narzedzia firmy Coval

witam używam narzędzi COVAL na co dzień w mechanice motocyklowej od paru lat jak do tej pory niezawjodły mie ,co do firmy kuznia to lipa klucze są byle jak wykonane kupiłem zestaw płasko oczkowych i połowa z nich jest wadliwa płaska strona kluczy była węsza od nakrętek tak ze nie można było nałożyć klucza na nakrętke i musiałem i oszlifować do firmy COVAL nie mam zastrzeżeń POLECAM doskonale dają rade w warsztacie

G
ZetDe 2013-04-11 19:14

Re: narzedzia firmy Coval

Jakość firmy Coval (młotek 3 kg uzywany średnio intensywnie mniej niz godzinę od zakupu):

Zdjęcia

G
Abcek 2016-12-02 23:27

Re: narzedzia firmy Coval

Klucze mogą być, ale o gwarancji (jakiejkolwiek - o dożywotniej nawet nie wspominam) można pomarzyć. Jedna końcówka (T30) nie dała rady i się przekręciła po około roku. Wysłałem do producenta, z formularzem pobranym ze strony i... ponad miesiąc czekam. Telefonu nie odbierają, na maile nie odpisują - wysłałem i przepadło, bo do Gdańska nie uśmiecha mi się jechać.

1