Narzedzia do mechaniki samochodowej !!!

G
KOONTZ 2009-08-10 00:00

Narzedzia do mechaniki samochodowej !!!

Witam mam problem z wyborem odpowiednich narzędzi do mechaniki samochodowej potrzebuje kluczy płaskich, oczkowych , grzechotek itp. interesuje mnie zakup naprawdę dobrych narzędzi niezależnie od ceny. Czy może mi ktoś coś poradzić chodzi mi mianowicie o jakieś linki lub nazwy firmy produkujących naprawdę porządne narzędzia ! nie chce już kupować jakiegoś szajsu który przy odkręcaniu jakiejś zapieczonej śruby albo się wygina albo łamie !!! potrzebuje naprawdę solidnych narzędzi na lata a nie na kilka dni czy tygodni !!! z góry dziękuje za wszelaką pomoc !

G
misiek79 2009-08-25 00:00

Re:Narzedzia do mechaniki samochodowej !!!

Jeśli szukasz naprawdę dobrych, profesjonalnych narzędzi, to szukaj czegoś następujących firm:
Stahlwille, Gedore, Facom, HZ - produkują szeroką gamę narzędzi od wkrętaków przez klucze płaskie, oczkowe, nasadowe do specjalistycznych sciągaczy itp. Zdecydowanie pierwsza liga jeśli chodzi o narzędzia. Z nieco tańszych ale również dobrych narzędzi mogę polecić jeszcze firmę Beta - narzędzia nieco słabsze od wyżej wymienionych ale też bardzo dobrej jakości, przy tym nieco tańsze. Jeśli chodzi o wkrętaki, imbusy, szczypce, kombinerki itp to w tych specjalizuje się Wiha, z tego rodzaju asortymentu zdecydowanie nr 1.
Jeśli masz możliwość sprowadzenia narzędzi ze stanów, to godny polecenia jest jeszcze Snap On - bardzo dobre narzędzia, ale piekielnie drogie.

G
misiek79 2009-08-25 00:00

Re:Narzedzia do mechaniki samochodowej !!!

Przepraszam że piszę to w nowym poscie, ale poprzedni napisałem jako gość i nie mogę go edytować.
Jeśli chcesz coś tańszego ale również dobrego, rozejrzyj się za narzędziami takich marek jak Proxxon czy Jonnesway, jednak zdecydowanie polecam Ci te z poprzedniego postu. Aha, i raczej nie polecam Stanleya - narzędzia mocno przereklamowane, to zawsze była klasa średnia, ale od kilku lat jakość ich narzędzi mocno spadła. Takimi śmieciami jak Toya/Yato, Topex itp wogóle nie zaprzątaj sobie głowy.
Narzędzi raczej nie kupuj na allegro (chyba że coś taniego), bo bardzo łatwo trafić na podróbę, zapłacisz o 50 zł mniej niż w sklepie ale np grzechotka okaże się tanim chińskim szmelcem tylko z logo znanego producenta. Najlepiej poszukaj na stronie producenta listy przedstawicieli, albo zadzwoń i zapytaj gdzie w Twojej okolicy możesz kupić ich narzędzia.
W poprzednim poście podałem Ci firmy z czołówki, ich narzędzia są drogie ale za to prawdopodobnie będą nimi pracować jeszcze Twoje wnuki. Co do cen, to wszystkie przeze mnie podane oprócz zestawów mają w ofercie pojedyńcze klucze czy nasadki, więc niekoniecznie trzeba leżeć na pieniądzach żeby sobie sprawić dobry zestaw narzędzi, przeznaczając np kilkadziesiąt zł miesięcznie już po paru miesiącach będziesz miał przyzwoite narzędzia nie płacąc jednorazowo np 500 zł za komplet nasadek, do tego kupisz tylko to co Ci będzie potrzebne, bez płacenia za coś czego nigdy nie użyjesz za to ładnie wygląda w zestawie. Ja tak robie już od dłuższego czasu, co miesiąc dokupuję po 2-3 nasadki, jakiś klucz czy przedłużkę itp i po półtora roku mam naprawdę ładny zestaw który nie boi się żadnej roboty. Żeby nie mieć burdelu w skrzynce z narzędziami możesz do kluczy kupić pokrowce, nawet markowe z logo Stahlwille czy Gedore nie kosztują dużo, po skompletowaniu zestawu nikt nawet nie domyśli się że kupowałeś jego składniki osobno bo to dokładnie takie same narzędzia jak te sprzedawane w zestawach. Nasadki możesz trzymać na listwie do nasadek, rozwiązanie wygodniejsze i praktyczniejsze niż dodatkowa walizka. Naprawdę polecam zakup dobrych, markowych narzędzi, nawet jeśli ktoś nie ma zbyt dużo kasy to kupując systematycznie po kilka narzędzi co miesiąc w niezbyt długim czasie uzbiera ładny i przede wszystkim bardzo dobry zestaw.

G
KOONTZ 2009-08-29 00:00

Re:Narzedzia do mechaniki samochodowej !!!

Bardzo dziękuję za informacje. Sprawdzę sobie oferty tych firm które wymieniłeś. Nareszcie będę mógł kupić coś co nie zepsuje się na pierwszej lepszej lekko zapieczonej śrubie ;D.
Pozdrawiam.

G
Maariusz 2009-09-17 00:00

Re:Narzedzia do mechaniki samochodowej !!!

Beta,Proxon,Hazet,Gedore,Facom,Bahco,Stanley,King Tony,Jonnesway,Tona,Stahlwille,szczypce Knipex, Unior.

G
Pawel 2009-09-18 00:00

Re:Narzedzia do mechaniki samochodowej !!!

Dzieki. Pozdrawiam.

G
Mariusz Ziółkowski 2009-09-27 00:00

Re:Narzedzia do mechaniki samochodowej !!!

Nikt nie wspomina o firmach należących do Snap-On: Acesa, Palmera, Irazola, Irimo. To firmy z Półwyspu Iberyjskiego wykupione przez amerykański koncern

G
edek 2009-10-03 00:00

Re:Narzedzia do mechaniki samochodowej !!!

kuznia -robi dobre i wytrzymałe klucze

G
Wojtas 2010-03-15 13:22

Re:Narzedzia do mechaniki samochodowej !!!

Bardzo dobre nasadki produkuje również polska firma Fanar nie odbiegają od Gedore czy Stahlwille a co do kluczy płaskich i oczkowych produkty Kuzni też polecam

G
Sylwek 2011-04-14 11:27

Re: Narzedzia do mechaniki samochodowej !!!

Wygraj narzędzia wysokiej klasy do swojego zakładu samochodowego. Podnieś standard swojej pracy z narzędziami firmy BAHCO. Zarejestruj się na www.podajtenarzedzia.pl , wymyśl hasło reklamowe dla firmy Bahco i zostań jej Ambasadorem. Niewiele wysiłku, a tyle korzyści ;)

G
AG_TEST_HR 2012-06-18 11:04

Re: Narzedzia do mechaniki samochodowej !!!

Witam serdecznie,

Reprezentuję firmę doradztwa personalnego Advisory Group TEST Human Resources. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, jednego z czołowych producentów i dystrybutorów narzędzi, poszukujemy osoby na stanowisko

PRODUCT MANAGER

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie tworzyć strategię rozwoju jednego z produktów:

– narzędzia dla warsztatów samochodowych
- narzędzia tnące
- narzędzia ogrodowe
- elektronarzędzia
- narzędzia pneumatyczne
- narzędzia budowlane
- armatura sanitarna
- narzędzia elektryczne

W razie zainteresowania zapoznaniem się ze szczegółami oferty, proszę o kontakt mailowy na adres wroclaw@testhr.pl lub o kontakt telefoniczny: 074 664 28 42 .

G
mechanikAmator 2012-10-04 01:38

Re: Narzedzia do mechaniki samochodowej !!!

Jeżeli chodzi o narzędzia do warsztatu samochodowego (lub samodzielnych napraw), to na pewno warto wejść na stronę internetową sklepu Majsterkownia :
http://www.majsterkownia.pl/
Narzędzia są bardzo porządne i w przystępnych cenach :)

G
Marek 2018-01-19 11:50

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Marek 2018-01-19 11:50

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Pablito 2018-06-08 10:29

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1