Narzędzia Dexter czy Magnusson?

G
Sergio 2020-08-17 14:43

Narzędzia Dexter czy Magnusson?

Siemka,

przymierzam się do skompletowania narzędzi do domowego użytku, typu młotki, wkręty, klucze, metrówki, poziomice czy inne szczypce lub imbusy. Wpadły mi w oko dwie marki takie jak Dexter oraz Magnusson. Wydają się w miarę spoko wykonaniem jak i jakością czy ceną, nawet patrząc, że to jakość z marketu. Czytałem różnych opinii i każdy polecał bardziej Magnussona, chociaż to jakaś firma krzak niby francuska, a produkcja na wyspach brytyjskich, ale pewnie i tak chinol. Natomiast spotkałem się z opinią, że Dexter to mega budżetowa marka King Tonego, ale nie wiem ile w tym prawdy. Czy warto łykać tego Dextera czy może jednak Magnussona, czy też totalnie jakaś inna marka?

Kolega polecał mi Neo Tools, ale jednak jak bym miał kupować wszystko co chcę, to wychodzę sporo poza budżet. Jeszcze myślałem o tym, żeby to co najczęściej się używa, brać lepszej firmy, a to co od święta to jakaś budżetówka.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

G
Koti 2020-09-04 17:56

Re: Narzędzia Dexter czy Magnusson?

Ze swojej strony polecam magnussona. Też polecam narzędzia, które będą częściej używane kupić z jakiejś lepszej firmy typu Yato/Neo, a to co sporadycznie to takiego magnussona.

Sam tak zrobiłem i szczerze powiem, że się sprawdza. Co prawda mam skrzynkę Bahco, w tym też klucze i ten zestaw służy mi do cięższych rzeczy. Z Neo Tools mam szczypce, wkręty, pilniki do drewna, pilniki do metalu. Reszta uzupełniona magnussonem i od roku już tak ciągną.

G
Jigi 2021-05-16 09:24

Re: Narzędzia Dexter czy Magnusson?

Mam Dextera szlifierkę kątową małą i nie wiem ile lat dwa lata cały czas na szlifowaniu płytek dostawała ,teraz sporadycznie,mam odkurzacz dwa lata jestem zadowolony. A co do Magnusonna mam laser krzyżowy jestem po części zadowolony ,bo jest dokładny ,ale wiązka lasera jest mało wyraźną.

G
Emptandly 2021-06-28 15:24

Re: Narzędzia Dexter czy Magnusson?

Mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że nie wszystkie rodzaje narzędzi z jednej firmy są dobre. firma może produkować dobre młotki, ale zrobić złe miary taśmowe, i tak dalej. zebrałem [url= https://bestwoodcarvingtool.com/pl/najlepsze-narzedzie-snycerskie/]najlepsze narzędzie snycerskie[/url] i są one z różnych marek.

G
bobo 2024-02-28 18:56

Re: Narzędzia Dexter czy Magnusson?

YATO.. to jakaś reklama ?

1