Narzędzia, akcesoria jako prezent.

G
MartiGB 2013-12-01 08:36

Narzędzia, akcesoria jako prezent.

Witam,
Mój chłopak zajmuje się diy (jako hobby), ma masę narzędzi, przede wszystkim power tools (wiertarki, wkrętarki itd), ma tego na prawdę dużo, często coś buduje, przede wszystkim z drewna, naprawia dużo rodzinie i znajomym, niektóre z tych narzędzi wiem że są kosztowne, takie jakich używają profesjonaliści.
To tak dla wstępu, teraz proszę o poradę co mu kupić na gwiazdkę, nie musi to być koniecznie coś z narzędzi, może jakieś akcesoria, gadżety, coś co Wam ułatwia życie. Ja się na prawdę na tym nie znam, ja używam młotka i śruboktętu ;)
Większość prezentów już dla niego mam zakupione ale wiem, że pewnie by się ucieszył bardzo z czegoś "narzędziowego". Bardzo proszę o podpowiedzi i pozdrawiam.

G
Mike 2013-12-01 14:25

Re: Narzędzia, akcesoria jako prezent.

Nie napisałaś jaki masz budżet na to.
Czy ma już narzędzie wielofunkcyjne tzw. Multi-Cutter?. Mało ludzi to ma a jest to naprawdę przydatne narzędzie. I najlepiej w wersji akumulatorowej gdyż tym się raczej długotrwale nie pracuje a brak kabla to zawsze zaleta. Bosch PMF 10,8LI z tańszych narzędzi klasy DIY. Z lepszych klasy PRO: Bosch GOP 10,8 V-LI, Milwaukee C12 MT, Dremel Multi-Max 8300.
Z Dremela narzędzie TRIO 6800 to totalny bajer. Coolness factor 11.
Piła szablasta jest innym elektronarzędziem które nie wielu ludzi posiada. Wolą machać ręczną piłką. A jest to bardzo przydatna rzecz bo tnie beziskrowo niemal każdy materiał - drewno, metal, nawet cegły. A mówisz ze lubi robić w drewnie.... Tutaj raczej narzędzie przewodowe wchodzi w grę. AEG US 900 XE będzie dobrym wyborem. Wystarczająco mocna dla majsterkowicza. Jak coś mocniejszego to Bosch GSA 1300 PCE.
Może kompletne ubranie robocze?
Zestaw kluczy pewnie posiada...

G
kapex 2013-12-01 21:27

Re: Narzędzia, akcesoria jako prezent.

jesli moge wtracic swoje 3 grosze to kup mu skrzynke na narzedzia,polecam stanley FAT MAX.jakakolwiek.wszystkie sa super,a jesli sprawisz mu caly zestaw dewalt TOUGH SYSTEM (komplet niestety ok 1500 zl) to facet oszaleje z radosci.bynajmniej ja bym tak mial:)pozdrawiam

G
MartiGB 2013-12-01 21:55

Re: Narzędzia, akcesoria jako prezent.

Dzięki za odpowiedzi. Cena nie gra roli, ważne żeby był zadowolony. Z tego co wiem to jego narzędzia to w większości Bosch, Makita, DeWalt. Dodam, że mieszkamy w UK więc polskie produkty/producenci odpadają.
Do do propozycji jakie podał Mike to ja się słabo znam ale wydaje mi się, że większość tych narzędzi to on już ma, kilka różnych narzędzi do cięcia i obróbki drewna ma, chociaż głowy nie dam, że to będzie to co wymieniłeś bo dla mnie większość wygląda podobnie. Oczywśćie mowa o narzędziach bezprzwodowych, dzięki, zapomniałam dodać.
Problem polega na tym, że on na prawdę chyba już wszystko (razy kilka) ma ale wiem, że się ucieszy najbardziej z kolejnych narzędzi, zestawy kluczy odpadają bo ma chyba z 10 (mówimy o kimś kto ma ok 30 młotków a i tak kupuje kolejny;))
Gdyby to było proste to bym nie musiała Wam głowy zawracać :)

G
Mike 2013-12-01 22:06

Re: Narzędzia, akcesoria jako prezent.

No jak nie wiesz za bardzo co On ma za narzędzia to Ci niestety za wiele nie pomożemy....

G
MartiGB 2013-12-02 00:09

Re: Narzędzia, akcesoria jako prezent.

Gdybyś wiedział ile tego jest...:)
Wiedziałam, że to będzie trudne, może zostawmy narzędziam, może jakieś akcesoria czy gadżety, widziałam różne elektroniczne miarki i poziomice np. tylko, że to też już ma ale może coś w tym stylu.

G
annika 2014-04-22 11:14

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
nola9768 2014-05-20 21:40

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1