Narzędzia AEG

G
ddd 2012-02-12 14:01

Re: Narzędzia AEG

JK 346 Czesław i cholera wie kto jeszcze. Gadasz sam do siebie co jest nie tyle smieszne co skrajnie żałosne.
To ty masz prosty sprzedawco narzedzi rozdowjenie jazni. Jesteś uzytkownikiem, inzynierem projektantem, specjalista od marketingu i reklamy, managerem, ekonomistą i wizjonerem w jednym. Masz bardzo szerokie horyzonty... jednak w dalszym ciagu... sprzedajesz tylko narzędzia. Nie wiem co cpasz ale bierz polowe ew. zwieksz dawke antydepresantow. Zrobisz nam wszystkim przysluge jak znikniesz ze swoimi napastliwymi tekstami, przenieś się na inne forum tam niewatpliwie cie docenia. Wojenki prowadzisz glownie ty i od kiedy pamiętam, ubierasz wszystko w jakies chore historie o dzieciach z piaskownicy, tych co to porobili 2 miesiace na budowie i wszystko wiedza, zielonym Boschu, opowiadasz min. bajki o rzekomo poprawnym Einhellu Red z metalowym uchwytem Rohma (Parkside tez ma uchwyt Rohma lol ) itp itd . Ludzie poznikali, bo na wymioty im się zbierało widzac JK jako autora postu.

klaniam sie w pas.

G
JK. 2012-02-13 01:08

Re: Narzędzia AEG

Ty też zrobisz przysługe światu jak przestaniesz tutaj pisać;) ddd, antyjk, czy wiesiek z knurowa.

Bajki to ty opowiadasz, widziałeś kiedyś na oczy wiertarkę z Einhella RT-ID75 albo RT-ID65?? Jesli nie, to zamilcz bo zbłaźniłeś się to ostro!
http://allegro.pl/wiertarka-udarowy-einhell-rt-id-65-gwarancja-2l-i2096694174.html spójrz i zamilcz, bo nie mam ochoty z tobą gadać, bo tacy jak ty, tworzą te wojenki tutaj, nie podoba ci się że polecam AEG? TWOJA sprawa, ale to ty i tobie podobni nie mają nic ciekawego do zaoferowania i w zamian za konkrety, umiesz tylko obrażać. Bo jesteś tylko kolejnym wszystko wiedzącym i wszystko umiejącym polakiem-fachmanem, który jedyny co umie to gadać od rzeczy, a gdy ktoś wie więcej wyzywa go od "sprzedawcy";] Bo przecież co taki sprzedawca może wiedzieć?! Przecież pójde do marketu i kupie tam noname i zrobi to samo co AEG czy jakaś makita...LOL

G
bob_budowlany 2012-02-13 15:39

Re: Narzędzia AEG

Sam koledzy znajduję się w podobnej sytuacji....
Chciałem pójść na własną rękę i kupić na dobry początek jakiś zestaw (powiedzmy sobie: Wkrętarka, szlifierka kontowa, Pilarka tarczowa, Młoto-wiertarka ) elektronarzędzi akumulatorowych....

Szukałem rozmaitych testów i sam się nie mogę zdecydować czy wybrać sprawdzoną Makite ? a może AEG ? Miluakee ??


Mam pozytywne doświadczenia z budowlanymi wkrętarkami Makita....która mnie nie zawiodła ani razu....nawet przy mrozach -5 dawała sobie radę....

AEG to firma zupełnie dla mnie nowa....posiadam zręczną wkrętarkę AEG BS12CIQ i muszę jej przyznać...naprawdę sporą moc !!! aż byłem zaskoczony....naprawdę ciężko ją zatrzymać....

Niestety nie mam doświadczenia z Miluakee.....jednakże wyczytałem sporo pozytywnych opinii na temat tej firmy.....

Zdaję sobie sprawę z tego że np: jeden topowy produkt może być naprawdę dobry z całego zestawu a inny znów może okazać się sprzętem nie wartym wydawania pieniędzy.....

Tak więc proszę o wasze opinie i wasze doświadczenia z przykładami, dlaczego warto lub nie warto wydawać pieniędzy na któryś z zestawów wyżej wymienionych producentów....

G
naty_jot_kuta.. 2012-02-14 16:17

Re: Narzędzia AEG

przestańcie o jakimś chłamie pisać milwaukee aeg? a co to jest jakaś markę typu topex? panowie tak poważnie makita jest najlepsza na rynku robi świetne aku i młotowiertarki dajcie z spokuj

G
JK. 2012-02-14 21:05

Re: Narzędzia AEG

;D bez komentarza

G
Kubabin 2012-02-15 00:49

Re: Narzędzia AEG

Kolego popracuj nad ortografią, w tym miesiącu kupuję wkrętarkę AEG- to twoje niby głó..o. Zrobie test aku i samej wkrętarki, podam na forum.
Zobaczymy czy okaże się głó...m.

1 2

Producenci :