Narzędzi marki Lopden Line

G
DARiUS 2006-11-25 00:00

Narzędzi marki Lopden Line

Chciałem sie dowiedziec czy wartko kupic narzedzia fimry Lopden Line?? Czy sa one wytrzymałe ?? Trwałe?? i ogólnie jakies sa jakosci ??
Z góry THX

G
DARiUS 2006-11-25 00:00

Re:Narzędzi marki Lopden Line

Bo chce kupic cały zestaw kluczy nasadowych 94cz. czy warto kupic??

G
bodzio2009 2007-01-31 00:00

Re:Narzędzi marki Lopden Line

Wlasnie i ja zamierzam kupic sobie taki zestawik.Na Allegro jest tego troche,karzdy zestaw jest taki sam roznia sie tylko szczegulami typu inna raczka grzechotki i firma.Ale czy stal z ktorej sa wykonane narzedzia jest faktycznie dobrej jakosci?

G
marek 2007-04-04 00:00

Re:Narzędzi marki Lopden Line

czy na rzędzia firmy LOPDEN LINE są godne uwagi

G
arek 2007-04-09 00:00

Re:Narzędzi marki Lopden Line

Witam
w odpowiedzi na zapytanie na tym post cie muszę powiedzieć że od ponad roku jestem użytkownikiem zestawu Lopden Line 94cz ,który żona zakupiła mi na urodziny i powiem szczerze choć jestem budowlańcem i domowym zrób to sam ,że zestaw jest ideal;ny pod względem elastyczności i zasobności,czy to skręcanie mebli,czy to naciągnąć łańcuch w rowerze u małego czy to zmienić sprzęgło w golfie 3 wszystko pod ręką i wdodatku solidne ,polecam ostanio zakupiłem sobie na allegro kpl kluczy płasko oczkowych z tej samej marki lopden Line 25cz rewelka pozdrawiam .ps. klucze te powinni reklamować z dożywotnią gwarancją takie mocne

1