Młotowiertarka - jaką wybrać ?

G
Mike 2016-04-27 22:15

Re: Re: Młotowiertarka - jaką wybrać ?

polecam metabo khe 3250 lub 51 fajny sprzęt 3J udar i trwalsza budowa bo maszyna z silnikiem pionowym


A niby jak silnik w układzie pionowym zwiększa trwałość ? Naprawdę jestem ciekaw...

G
Pawlo 2017-06-10 17:39

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

m
mrhammer 2017-10-28 20:48

Re: Młotowiertarka - jaką wybrać ?

Ja bym Ci polecił Makite HR2630. Troszeczkę tańsza ale narzędzie zbiera same piątki wśród użytkowników. Jest bardzo wygodna w użytkowaniu i myślę że spokojnie spełni Twoje oczekiwania.

G
Arekk 2019-04-05 22:13

Re: Młotowiertarka - jaką wybrać ?

Ja mam model od AEG BBH 18-0, w wielu powierzchiach testowana i w drewnie i w betonie, spisuje się bez zarzutu, nawet do mieszania betonu się nadała. Katuję bez cackania i sprzęt mi się już dawno zwrócił

G
Witek 2020-01-03 12:06

Re: Młotowiertarka - jaką wybrać ?

Ja korzystam z Metabo. Model UHEV 2860-2 QUICK. Ma opcję zarówno z udarem, i jak i bez niego. Jest wydajna i funkcjonalna, u mnie się sprawdza.

G
Kajtek 2020-01-03 12:08

Re: Młotowiertarka - jaką wybrać ?

Właśnie dużo osób poleca mi narzędzia od metabo. Rzeczywiście warto w nie inwestować?

G
kevin 2020-01-06 11:00

Re: Młotowiertarka - jaką wybrać ?

nie przepadam osobiście za metabo, ale to może być uprzedzenie. po prostu nie pracuje mi sie nimi dobrze, nie mam zaufania. jesli mlotek to makita albo hitachi, teraz sie chyba nazywaja hikoki. z hitachi mam dh24 - jesy superasna, teraz jest chyba jakas nowsza wersja. z makity hr2330 (moglem pomylic numer) - to jest klasyk, który jest w sprzedazy co najmniej 15 lat, odswierzaja ja tylko bo jest po prostu dobra.

G
Kryspin 2020-02-03 14:16

Re: Młotowiertarka - jaką wybrać ?

A jak polecacie młotek od metabo to konkretnie jaki? Szukam czegoś do tysiaka, więcej niż 1000 złotych nie wysupłam za młotowiertarkę teraz, a zakup muszę zrobić do połowy lutego (plany remontowe szanownej małżonki)

G
Remik 2020-02-12 18:54

Re: Młotowiertarka - jaką wybrać ?

a ja Ci polecam młotowiertarkę ryobi, bardzo dobre urządzenie, trwałe i solidne w swojej budowie i o porządnej mocy a cenę ma konkurencyjną w stosunku do innych firm. Duży plus za tą firmą przemawiają teraz te akumulatory, które pasują do każdego sprzętu serii one +. więc jak masz coś w swoim domu z tej firmy, to nie powinieneś się zastanawiać.

1 2