Młotowiertarka- Graphit, Ryobi, AEg, DeWalt

R
Rabbit72 2019-10-30 20:02

Młotowiertarka- Graphit, Ryobi, AEg, DeWalt

Witam szanownych użytkowników , chciałbym zasięgnąć drobnej porady odnośnie młotowiertarek, przeglądałem już kilkadziesiąt stron i wiele wątków ale nie umiem znaleźć porady czy porównania odnośnie modeli młotowiertarek mnie interesujących. Zastanawiam się nad wyborem pomiędzy RYOBI RSDS1050-K, Graphite 58G862, AEG KH24IE lub DeWalt D25133K, oczywiście różnią się one między sobą cena i parametrami. Pytanie moje bierze się stąd że jestem amatorem który potrzebuje w miarę solidnego i uniwersalnego urządzenia służącego zarówno do wiercenia jak i podkuwania. Co do rodzaju prac to obecnie jestem w połowie a nawet ciut dalej budowy i potrzebuje takiego urządzenia do lekkiego podkuwania stropu i zbiornika na deszczówkę(powiększenie otworów), oraz wielu wierceń. Mam w domu udarówkę zielonego Boscha psb 680 no ale nie wykonam nim wszystkich potrzebnych rob https://www.narzedzia.pl/moje-forum/ót. Moim Faworytem jeszcze szczerze powiedziawszy Ryobi lub Aeg, wiem że różnią się mocami i energią udaru stąd Ryobi byłby chyba lepszą opcją, no ale na tym tle pojawił się jeszcze Graphite który oferuje jeszcze więcej za nie najgorszą jakość. Na końcu myślę jeszcze o tym Dewalt z racji posiadania dwóch urządzeń tej marki(aku) i dobrej opinii i doświadczeń. Generalnie zastanawiam się czy na moje potrzeby warto wydać więcej czy taki np Graphite lub Ryobi spokojnie mi wystarczą, co myślicie ?

G
Bogdan 2019-11-26 22:00

Re: Młotowiertarka- Graphit, Ryobi, AEg, DeWalt

ja korzystam z młotowiertarki AEG i tą też ci polecam, to są sprzęty nie do zdarcia, mają dobrą moc, są solidne, mają bardzo dobre akumulatory, ktore bardzo długo pracują. A cenowo są korzystniejsze od pozostałych

G
Hiszpan 2020-08-10 11:38

Re: Młotowiertarka- Graphit, Ryobi, AEg, DeWalt

DeWalt wydaje się być najrozsądniejszy.

1