Mlotek Skil/Bosch?

G
ez 2005-08-15 00:00

Mlotek Skil/Bosch?

Witam,
Chcialem prosic o pomoc w wyborze przy zakupie. Planuje nabyc jakis stosunkowo lekki i tani mlotek nadajacy sie do amatorskiego dziurawienia zelbetu, ale taki, ktory te pare lat pociagnie. Zastanawiam sie tu nad zielonym Boschem PBH 180RE (510W) lub Skilem 1755 (650W) oba w cenie ok. 400zl (w sklepie). Mozecie doradzic w wyborze (nie wiem tak naprawde nic o Skilu)? Moze byc tez cos innego, jesli polecacie.
Z gory dzieki za pomoc

G
pz 2005-09-01 00:00

Re:Mlotek Skil/Bosch?

proponuję narzędzxie marki BLAUCRAFT, lekkie, łatwe i psyjemne w cenie. Kupisz w cwenie 400 zl ze dwa młotki BPH 620 i luz. Gdy jeden padnie, drugi masz na zmianę. I jaki szpan mieć aż dwa tanie młotki.
Podobno serwis gwarancyjny maja tam super. Naprawia ciagle i naprawia, dziwując się że uzytkownik zamęcza narzędzie. Bo jak padają na gwarancji to jest ciekawe i niebezpieczne zarazem.
LUBISZ RYZYKO _ KUP BLAUCRAFT, jest super momentami

G
chris70 2005-09-02 00:00

Re:Mlotek Skil/Bosch?

Witam. Jeśli miałbym doradzić to raczej Skila,jest całkiem niezły i zbiera dość dobre recenzje. No i oczywiście cena, moim zdaniem niezbyt wygórowana. Natomiast co do Boscha (ZIELONEGO)no cóż A może skusiłbyś się na Kress PH 500 za jakieś 478PLN. Ja mam ten sprzęt, i jest naprawdę super.Nigdy mnie nie zawiódł,a nie oszczędzam go przy robotach.Wiercenie w betonie tym sprzętem to poprostu przyjemność. Polecam i pozdrawiam.

G
Arko 2005-11-08 00:00

Re:Mlotek Skil/Bosch?

Witam. Jeśli miałbym doradzić to raczej Skila,jest całkiem niezły i zbiera dość dobre recenzje. No i oczywiście cena, moim zdaniem niezbyt wygórowana. Natomiast co do Boscha (ZIELONEGO)no cóż A może skusiłbyś się na Kress PH 500 za jakieś 478PLN. Ja mam ten sprzęt, i jest naprawdę super.Nigdy mnie nie zawiódł,a nie oszczędzam go przy robotach.Wiercenie w betonie tym sprzętem to poprostu przyjemność. Polecam i pozdrawiam.
Skil i zielony bosch to tosamo!!!

G
Paweł 2005-11-28 00:00

Re:Mlotek Skil/Bosch?

Polecam Ci KD960K Black&Decker naprawdę dobry młotek w dobrej cenie, jakość podobna do do skilla lub zielonego boscha. masz 2 lata gwarancji i szybki serwis (mam kilka narzedzi dewalt i black&decker w firmie wiec wiem co mowie)

G
Jacek 2006-01-02 00:00

Re:Mlotek Skil/Bosch?

Witam!
Ja kupiłem Kress PSX600.Jest to bardzo dobry sprzęt,godny polecenia.Napewno nie polecam zielonego BOSCHA.

G
misiollo 2006-01-03 00:00

Re:Mlotek Skil/Bosch?

Witaj
Zgadzam się z Chrisem70.
Dołóż nieco i kup KRESSA PH 500.
Pozdrawiam

G
J. 2006-09-14 00:00

Re:Mlotek Skil/Bosch?

Witam. Jeśli miałbym doradzić to raczej Skila,jest całkiem niezły i zbiera dość dobre recenzje. No i oczywiście cena, moim zdaniem niezbyt wygórowana. Natomiast co do Boscha (ZIELONEGO)no cóż A może skusiłbyś się na Kress PH 500 za jakieś 478PLN. Ja mam ten sprzęt, i jest naprawdę super.Nigdy mnie nie zawiódł,a nie oszczędzam go przy robotach.Wiercenie w betonie tym sprzętem to poprostu przyjemność. Polecam i pozdrawiam.
WITAM!
PH 500 z Kressa jest dostępna w Castoramie po około 402 zł. z dodatkowym wyposażeniem. Wygląda to na jakąś akcję z Kressa. Dodają chyba uchwyt wiertarski z kilkoma wiertłami i adapterem. Wczoraj oglądałem we Wrocławiu, może w innych miastach też jest.
Pozdrawiam!
Janek

G
Makubo 2007-02-02 00:00

Re:Mlotek Skil/Bosch?

proponuję narzędzxie marki BLAUCRAFT, lekkie, łatwe i psyjemne w cenie. Kupisz w cwenie 400 zl ze dwa młotki BPH 620 i luz. Gdy jeden padnie, drugi masz na zmianę. I jaki szpan mieć aż dwa tanie młotki.
Podobno serwis gwarancyjny maja tam super. Naprawia ciagle i naprawia, dziwując się że uzytkownik zamęcza narzędzie. Bo jak padają na gwarancji to jest ciekawe i niebezpieczne zarazem.
LUBISZ RYZYKO _ KUP BLAUCRAFT, jest super momentami
to po coś kupował ten sprzęt frajerze hehe

1

Producenci :

Kategorie :