Młot udarowy do lekkich prac

G
Rafał 2007-06-24 00:00

Młot udarowy do lekkich prac

Witam!
Planuję kupić młot udarowy do amatorskiej pracy. Mam już dość kucia przecinakiem, remont garażu i kucie winkla w pełnych cegłach marglowych okazał się drogą przez mękę. Potrzebuję sprzętu którego użyję kilka razy. Planowane prace to: wyburzenie winkla (około 30 cegieł) wyburzenie 3 pieców kaflowych + ewentualnie usuwanie nierówności tynku ze ścian w starym domu. Jak widzicie prace raczej lekkie i dlatego zastanawiam się nad zakupem jakiegoś amatorskiego narzędzia. Mayślałem nad jakimś EinHellem o mocy 950W i sile uderzenia 4J. Czy taki sprzęt mi wystarczy? Nie chce wydać 1000zł na pożądny młot którego bede uzywał przez 2 dni a pozniej bedzie lezał przez rok w garażu. Dodam że jakąś wiedzę techniczną posiadam i wiem jak nalezy sie obchodzić z trakim sprzętem, uczyłem się na boshu z wypożyczalni narzędzi ;) Co polecacie? Kupić Einhella za około 350zł?

G
Michał 2007-06-24 00:00

Re:Młot udarowy do lekkich prac

jeżeli wiesz jak obchodzić się z chinami to spoko. pełno jest jakościowo podobnych doeinhell-a narzedzi. wieksze mniejsze pieniadze, zawsze można coś trafić lepiej złożonego. najważniejsze jest to że te narzędzia potrzebuja odpoczynku co jakiś czas:) trzeba pamietać o tym
pozdro

G
JK 2008-08-08 00:00

Re:Młot udarowy do lekkich prac

Kup sobie BH-G 1500, 1400wat i 4J. ciężka ale wkłuje ci wszystko w domu;) -a wydajesz ok. 300-350zł.

1

Kategorie :