MŁOT UDAROWO-OBROTOWY GBH 2600 NOWOŚĆ

G
bobek167 2016-03-09 04:34

Re: MŁOT UDAROWO-OBROTOWY GBH 2600 NOWOŚĆ

Witam wszystkich. Namotales mi w głowie jednak zanim ją kupiłem czytałem opinie o niej i były dość pozytywne. Jednak znalazłem to wasze forum i czytając to odechciało mi się tego sprzętu. Ale zamówienie juz poszło... to będzie to będzie ale nie chce mi się wierzyć żeby firma Bosch która jest na rynku już pewnie ze 30 lat wyprodukowała by takie badziewie o którym mówisz. Nie sądzę że taka firma dala by się pogrążyć takim bublem i nie najniższa cena. Musiałeś mieć pecha albo trafić na jakąś podróbe bo patrząc dale co piszą inni raczej jie mają negatywnych opini na ten sprzęt. Zobaczymy jak się będzie sprawować najwyżej napisze zażalenie do firmy bosz heheh. Pozdtawiam

G
bobek167 2016-03-09 04:34

Re: MŁOT UDAROWO-OBROTOWY GBH 2600 NOWOŚĆ

Witam wszystkich. Namotales mi w głowie jednak zanim ją kupiłem czytałem opinie o niej i były dość pozytywne. Jednak znalazłem to wasze forum i czytając to odechciało mi się tego sprzętu. Ale zamówienie juz poszło... to będzie to będzie ale nie chce mi się wierzyć żeby firma Bosch która jest na rynku już pewnie ze 30 lat wyprodukowała by takie badziewie o którym mówisz. Nie sądzę że taka firma dala by się pogrążyć takim bublem i nie najniższa cena. Musiałeś mieć pecha albo trafić na jakąś podróbe bo patrząc dale co piszą inni raczej jie mają negatywnych opini na ten sprzęt. Zobaczymy jak się będzie sprawować najwyżej napisze zażalenie do firmy bosz heheh. Pozdtawiam

G
bobek167 2016-03-09 04:34

Re: MŁOT UDAROWO-OBROTOWY GBH 2600 NOWOŚĆ

Witam wszystkich. Namotales mi w głowie jednak zanim ją kupiłem czytałem opinie o niej i były dość pozytywne. Jednak znalazłem to wasze forum i czytając to odechciało mi się tego sprzętu. Ale zamówienie juz poszło... to będzie to będzie ale nie chce mi się wierzyć żeby firma Bosch która jest na rynku już pewnie ze 30 lat wyprodukowała by takie badziewie o którym mówisz. Nie sądzę że taka firma dala by się pogrążyć takim bublem i nie najniższa cena. Musiałeś mieć pecha albo trafić na jakąś podróbe bo patrząc dale co piszą inni raczej jie mają negatywnych opini na ten sprzęt. Zobaczymy jak się będzie sprawować najwyżej napisze zażalenie do firmy bosz heheh. Pozdtawiam

G
bobek167 2016-03-09 04:34

Re: MŁOT UDAROWO-OBROTOWY GBH 2600 NOWOŚĆ

Witam wszystkich. Namotales mi w głowie jednak zanim ją kupiłem czytałem opinie o niej i były dość pozytywne. Jednak znalazłem to wasze forum i czytając to odechciało mi się tego sprzętu. Ale zamówienie juz poszło... to będzie to będzie ale nie chce mi się wierzyć żeby firma Bosch która jest na rynku już pewnie ze 30 lat wyprodukowała by takie badziewie o którym mówisz. Nie sądzę że taka firma dala by się pogrążyć takim bublem i nie najniższa cena. Musiałeś mieć pecha albo trafić na jakąś podróbe bo patrząc dale co piszą inni raczej jie mają negatywnych opini na ten sprzęt. Zobaczymy jak się będzie sprawować najwyżej napisze zażalenie do firmy bosz heheh. Pozdrawiam

G
bobek167 2016-03-09 04:40

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
bobek167 2016-03-09 04:54

Re: MŁOT UDAROWO-OBROTOWY GBH 2600 NOWOŚĆ

A i z całym szacunkiem do skila jest to bardzo dobry sprzęt niższej pułki ale na prawdę wiele potrafi

G
Jeżyk 2019-08-06 00:08

Re: MŁOT UDAROWO-OBROTOWY GBH 2600 NOWOŚĆ

Mam GBH 2-26 DFR od 2010 roku, może nie pracuje non stop i jeśli pracuje to bez katowania ale jak ma coś zrobić to to robi!
I daje radę!
Jak mam coś cięższego do roboty to mam GBH 4-32.
GBH 2-26 to lekka, sprytna i wszechstronna maszyna do precyzyjnego wiercenia i lekkiego podkuwania na długie godziny pracy, które sumują się nawet w lata!
Kupiłem ją po tym jak na jednej robocie spotkałem się z elektrykami i popatrzyłem jak oni jej używają i ile wiercą i mówili, że daje radę z nimi już od dawna.
Nie pieścili się, poździerana była okrutnie.
To chyba ostatnia w tej klasie porządna młotowiertarka od boscha!
Czy się różni od GBH 2600 nie wiem ale na pewno jest porządniejsza od GBH 2-28 DV mimo,że starsza siostra!

1 ... 2 3