Młot udarowo obrotowy Bosch GBH 2-24 DSR

G
Szymon 2007-05-12 00:00

Młot udarowo obrotowy Bosch GBH 2-24 DSR

Rozebrałem wiertarkę by nasmarować cześć mechaniczną i po złożeniu nie działa młot a po przekręceniu na zwykłe jałowe wiertanie i ponownym przekręceniu na udar ten także przestaje działać.Po ponownym rozebraniu okazuje sie że plastykowy element ze sprężynką który służy do przełanczania trybów pracy nie ma spręzynki.Wygrzebałem ja ze środka i ponownie założyłem ale ciągle to samo.Próbowałem na różne sposoby obracać tym pokrętłem ale zawsze kończy się tak samo.Po wyczyszczeniu tego plastykowego elementu zauważyłem że jeden koniec sprężyny jest zamocowany w otworze a dla drugiego takiego otworu niema.I niewiem czy podczas składania nie uszkodziłem tego elementu.Proszę o pomoc.Mój E-mail ma3x@poczta.onet.pl mogę przesłac zdjęcia tego elementu na E-maila w razie potrzeby do weryfikacji.

G
los Sandalos 2007-05-16 00:00

Re:Młot udarowo obrotowy Bosch GBH 2-24 DSR

Pierwszy raz składałem DSR`a chyba ze 2 dni ;). Trzeba wcisnąć czerwony przycisk całkiem w głąb i przekręcić pokrętło funkcji w prawo za pozycję kucia. Można wtedy wyjąć pokrętło. Wkłada się je dopiero po skręceniu maszynki do kupy. Co ważne łatwo uszkodzić ten biały plastik (jak sie nie wie jak rozbierać i składać), na szczęście nowy kosztuje kilka zł.

G
jerzy 2007-05-30 00:00

Re:Młot udarowo obrotowy Bosch GBH 2-24 DSR

powiem krótko mam dostęp do części ,mogę w ciemno ją naprawić na tip top za 100zł (z wymianą smaru) ew.+ koszty wysyłki mój nr tel.509495581
to nie naciąganie

1

Producenci :

Kategorie :