Młot na powietrze

G
Tomasz Knapik 2007-07-18 00:00

Młot na powietrze

Rewelacyjny opis podróbki Hitachi na alledrogo:
"Mlot jest na prad jak rozniez na powietrze."
Dla ciekawych całości podaję numer aukcji 216892614 - aukcja zakończy się końcem lipca 2007 więc kupujcie :)

G
Michał 2007-08-21 00:00

Re:Młot na powietrze

to jeszcze nic. w pewnej firmie szkoleniowiec sprzedawców twierdził ze układ nie jest pneumatyczny tylko oljowy.:):):)
pozdro i dla niego i mam nadzieje że już mu to wytłumaczono:)

G
Michał 2007-08-27 00:00

Re:Młot na powietrze

olejowy:)
pozdro

G
Marcin 2007-09-26 00:00

Re:Młot na powietrze

a słyszałeś o wiertłach video?

G
Terror 2007-11-01 00:00

Re:Młot na powietrze

O wiertłach video nie słyszałem, ale często klienci chcą kupić wiertło z HDSem, albo RDSem

G
Terror 2007-11-01 00:00

Re:Młot na powietrze

a co do słynnego allegro to tam nie brakuje kanciaży i wybitnych znawców ... kiedyś czytałem opis wiertarko wkrętarki PSR chyba 18V jezeli się nie mylę - okazało się, że sprzedający cały opis wkretarki podpierniczył ze strony sklepu internetowego ale dodał coś od siebie! Sprzedam w 100% profesjonalną wkrętarkę firmy bosch nowa nie używana bla bla bla dwa aku za 250zł no tak... opis trzeba było ze strony skopiować bo w lewiźnie nie zawsze bywa instrukcja - a poza tym ta wybitna znajomość. Koleś miał dużo gwiazdek i był SS (Supe Sprzedawcą). Chore ...

G
Marcin 2007-11-07 00:00

Re:Młot na powietrze

jest taka fajna, opcja na allegro.... zgłoś nadużycie ;)
polecam

G
Terror 2007-11-12 00:00

Re:Młot na powietrze

Dobrze wiedzieć. Następnym razem kiedy natrafię na tego typu opis trzeba będzie skorzystać! Napewno uda się uchronić kogoś (wybaczcie) naiwnego na zakup czegoś co koło np. zielonego Boscha nie leżało. Żeby to chociaż miało jakąś rozsądną żywotnośc. Ale jak ktoś pisze, że przywiózł Boscha z niemiec (dostał go w prezęcie) a wyżej widnieje ilość: 98 z 100szt. Kpina i oszustwo!

G
Terror 2007-11-12 00:00

Re:Młot na powietrze

A wracając do tematu młotów. Kiedyś klient chciał kupić młoto wiertarkę Kinzo, żeby wyburzyć ścianę w domku:) Kolega polecił mu 5 kilogramowy młot. Klient myślał, że żartujemy z niego i wyszedł ze sklepu. To nie były żarty ale nie wierze, ze lekki młotek firmy kinzo przewrócił by ścianę :)
I pozdrawiam pana, który ma w domu "bardzo pożądny 1500W ciężki młot Hilti a nie stać go na Makite hr2450" za to Skil według tego pana byłby o wiele rozsądniejszym zakupem niz makita. Domyslam się, że o tyle rozsądniejszym o ile 450zł tańszym. Ale tak to jest z ludźmi, którzy mają w domu same narzędzia Hilti.
Pozdrawiam!!!

G
Marcin 2007-12-16 00:00

Re:Młot na powietrze

poprawka, którzy chcieliby mieć w domu same narzędzia hilti.... niestety tacy nie robią zakupów w hipermarketach ;)

G
Andersh 2008-01-04 00:00

Re:Młot na powietrze

jest taka fajna, opcja na allegro.... zgłoś nadużycie ;)
polecam
jakiś czas temu zgłosiłem do allegro ewidentnego pirata, który nakopiował jedną grę i sprzedawał twierdząc, ze kopie są legalne w myśl ustawy o prawie autorski
allegro to olało - jego aukcja wygasła sama po czasie

G
Marcin 2008-01-05 00:00

Re:Młot na powietrze

fajne daty postów, kwiecień, luty.... ;)

G
Marcin 2008-01-05 00:00

Re:Młot na powietrze

poprawka, datownik na forum się "zepsuł" i pokazuje datę po hamerykańsku, czyli najpierw dzień a potem miesiąc. Słowem zmiana oprogramowania na serwerze była ;)
proponuję by admin wziął się do pracy

G
Michał 2008-02-01 00:00

Re:Młot na powietrze

dokładnie. i szry klient nie dostanie rabatu na zakup narzedzi, chyba że jest kierownikiem budowy znanej firmy budowlanej.
pozdro

G
VERSAILLES 2008-02-27 00:00

Re:Młot na powietrze

Dlatego jestem bardzo ostrożny z zakupami na ALLEGRO,i jezeli już na coś się zdecyduję to muszę się upewnić co on za jeden i jakie ma opinie.Zresztą dosyć łatwo można wyczuć takiego sprzedawcę,jak się uważnie poczyta jego opis,danego towaru.

1