Milwaukee gwarancja która nic nie gwarantuje!!!

G
Krzyś 2019-12-11 21:39

Re: Milwaukee gwarancja która nic nie gwarantuje!!!

Popieram też mam ten złom po 3 miesiącach pierwszy raz trafił na serwis wrzucił nowy baterie uszkodzone obydwie .Potem kolejny i znowu serwis chciałem zwrotu gotówki podobno nie mogą oddać kasy tylko co najwyżej nowy klucz

G
bruno 2020-06-09 00:05

Re: Milwaukee gwarancja która nic nie gwarantuje!!!

Używam Milky od ponad 10 lat. mam ponad 30 narzędzi w dwóch systemach. i takie po 450 i takie po 4500 i ani razu żadne narzędzie nie było serwisowane, chociaż zasuwają po 8-10 h. dziennie 300 dni w roku. To po prostu działa. Albo kupiłeś podróbę albo masz wielkiego pecha.

G
Deny 2020-09-23 20:51

Re: Milwaukee gwarancja która nic nie gwarantuje!!!

To prawda. Moja wkretarka 18. 5Ah za około 1000 zł po 15 miesiącach padł pierwszy bieg. Gwarancja mi nie chce tego uznać. Wielkie Milwaukee. To jest chłam i nikomu nigdy już tego nie polecę. Gość za mną dokrecal parksaidem z Lidl wkręty ciesielskie 160. Gwarancja to porażka, na ładowarkę jest 12 m-cy. Moja zepsuła się 13 miesiąca. Możecie mówić i zachwalac ale za te pieniądze nigdy tego juz nie kupię ani nikomu nie polecę.

G
rokos1 2020-10-07 21:40

Re: Milwaukee gwarancja która nic nie gwarantuje!!!

Też w pracy używam milwaukee i to kilkunastu różnych urządzeń, raz jedyny na te lata pracy miałem drobny problem ale wszystko zostało szybko naprawione w ramach gwarancji, sprzet bardzo solidny robią

G
borbo 2020-10-11 08:58

Re: Milwaukee gwarancja która nic nie gwarantuje!!!

nikt ci nie każe kupować, dużo znajomych w branży mi polecało ich urządzenia, kupilem i nie żałuję, dobrze mi się na nich pracuje, a gwarancję można u nich przedłużyć, jak tak zrobiłem z większością urządzeń jakie mam

G
Daniel 2023-08-17 11:00

Re: Milwaukee gwarancja która nic nie gwarantuje!!!

Dokładnie kupiłem nowy klucz udarowy i po 10 minutach siadają wszyskie baterie mam 3 sztuki . Pomsta do nieba nie uznali reklamacji bo niby sprawne niech sobie wydadzą gdzieś. Takie podejście do klienta będę reklamował inny sprzęt i zrobimy lepszy interes od nich. Jaka obłuda jak pan ma lepszy sprzęt to niech pan kupuje innej marki co za bezczelność Polaków. Nawet nie chroni się swojego miejsca pracy

1 2