kupno wiertarki udarowej Skil 6692 650 W ??

G
slawirek 2006-02-08 00:00

kupno wiertarki udarowej Skil 6692 650 W ??

Zastanawiam sie nad zakupem wiertarki udarowej Skil 6692 650 Wz filtrem przeciwpylowym. Na necie nie moglem znalezc jednak zadnycjh opin uzytkownikow tego modelu wiertarki gdyz jest to nowosc Skila. Prezentowanej wiertarki mam zamiar uzywac sporadycznie do wiercenia w zelbetonie w bloku mieszkalnym, prosze wiec o opinie na temet tego sprzetu kto go ewentualnie uzywal za wszelkie uwagi bede bardzo wdzieczny , pozdrawiam

G
Marcin 2006-02-15 00:00

Re:kupno wiertarki udarowej Skil 6692 650 W ??

Sam mam podobny problem. Z tego co się dowiadywałem lepsze do wielkiej płyty są młoty lub wiertarki z udarem pneumatycznym. Sam zastanawiam się nad kupnem Kress PH 500 lub Skil 1755. (Kressa można kupic za 450zł a Skila za niecałe 400zł). Niestety nie nie jestem praktykiem. Do tej pory używałem zwykłą Celmę na licencji Boscha. Choć ma prawie 30 lat nadal działa. Niestety wiercenie w płycie tą wiertarką to koszmar (nie ma udaru). Sam jestem ciekaw ile wytrzyma to co zamierzam kupić. Pozdrawiam

G
slawirek 2006-02-18 00:00

Re:kupno wiertarki udarowej Skil 6692 650 W ??

Zgadzam sie z kolega ze do wielkiej plyty lepsze sa wierdarki z SDS i udarem pneumatycznym,tylko to wydatek okolo 400 zl. Jednakze u mnie taka wiertarka byla by wogole niewykorzystana gdyz sporadycznie byla by wykorzystywana. Zastanawia mnie jeszcze mlot udarowy Bosch 2 - 24 na gieldzie internetowej kupe tego jest kosztuje polowe mniej niz oryginal, ale jeden minus ze to podrobka:( i nie wiem czy wnetrze tej wiertarki nie jest zrobione z jakis lichych materialow. Troche odbieglem od tematu wiertarek Skil, co do nich to maja one calkiem nowoczesny wyglad, tylko ciekaw jestem czy przy pracy spisuja sie w miare dobrze , jak ma ktos wiedze na ich temat to prosze o info, z gory dzieki.
pozdrawiam

G
hakowy 2006-07-23 00:00

Re:kupno wiertarki udarowej Skil 6692 650 W ??

Ja też jestem zainteresowany kupnem tej wiertarki i chętnie usłyszałbym opinię osoby, która ją używała!!

G
mirek 2006-07-24 00:00

Re:kupno wiertarki udarowej Skil 6692 650 W ??

mam inny sprzet skila i musze powieziec ze jestem zadowolony. wiertarka ma niby tylko 500 wat ale to jest przwdziwe 500 wat. w wielkiej płycie radzi sobie całkiem nieźle{ ostatnio kładłem panele na scieny - ok 800 otworów w 1 dzień.} i dałe rade.
polecam
mirek

G
piotrek 2006-09-14 00:00

Re:kupno wiertarki udarowej Skil 6692 650 W ??

witam!
Dla użytku domowego wiertarka ta nadaje się jak najbardziej.Są to trwałe wiertarki,choć do makity czy boscha sporo im brakuje.Posiadam od pewnego czasu skila 650 W z udarem pneumatycznym i nie narzekam.
Warto zobaczyć ceny w internecie na aukcjach.
Pozdrawiam

1

Kategorie :