Kupno wiertarki udarowej - jaką wybrać ??

G
el.diablo.1 2006-07-28 00:00

Kupno wiertarki udarowej - jaką wybrać ??

Witam,
Mam problem chciałbym kupić wiertarkę udarową. I już byłem zdecydowany na jakiś model Boscha, ale naczytałem się na forach, że Bosch się popsuł, że teraz to już nie te same wiertarki co dawniej. Więc pytanko: jakiej firmy wybrać ??
Kto co poleca ??
Chętnie poczytam opinie.

G
ja 2006-07-28 00:00

Re:Kupno wiertarki udarowej - jaką wybrać ??

czy ktoś moze wie jaki smar uzywa sie do młotów udarowych?? bylbym badzo wdzieczny

G
Czarek 2006-08-03 00:00

Re:Kupno wiertarki udarowej - jaką wybrać ??

A do czego potzrebujesz tej wiertarki? ma to być sds czy zwykła udarowa?

G
el.diablo.1 2006-08-21 00:00

Re:Kupno wiertarki udarowej - jaką wybrać ??

DFobrze, żeby była udarowa.

G
el pupo 2006-08-24 00:00

Re:Kupno wiertarki udarowej - jaką wybrać ??

Witam,
Mam problem chciałbym kupić wiertarkę udarową. I już byłem zdecydowany na jakiś model Boscha, ale naczytałem się na forach, że Bosch się popsuł, że teraz to już nie te same wiertarki co dawniej. Więc pytanko: jakiej firmy wybrać ??
Kto co poleca ??
Chętnie poczytam opinie.
koles wybirz profesjonalny blaucraft - wtedy moze jednak wrocisz do boscha >>>>>>>>

G
Dominik W. 2006-08-26 00:00

Re:Kupno wiertarki udarowej - jaką wybrać ??

jeśli chodzi o smary do środka młotów to są to smary grafitowe, najlepiej kupować orginalne

G
obiat 2006-09-07 00:00

Re:Kupno wiertarki udarowej - jaką wybrać ??

Witam,
Mam problem chciałbym kupić wiertarkę udarową. I już byłem zdecydowany na jakiś model Boscha, ale naczytałem się na forach, że Bosch się popsuł, że teraz to już nie te same wiertarki co dawniej. Więc pytanko: jakiej firmy wybrać ??
Kto co poleca ??
Chętnie poczytam opinie.
koles wybirz profesjonalny blaucraft - wtedy moze jednak wrocisz do boscha >>>>>>>>

polecic nalezy blaucraft 500W...
Pewien naiwny z tego forum zalapal sie na promocje taka; za pare dziesiatek (byl skromny- a moze kosztowalo to dyche) kupuil podobno na straganie taka wlasnie wiertareczke + wlacznik zapasowy do niej GRATIS.
Senasacja tego forum jest, ze blauszmelc jest fantastyczny w iwerceniu otworow w stali - do betonu czy cegly nie uzywaj bo obudowa sie rozpadnie...
I jest pytanie, do ktorego to sprzetu daja wlacznik gratis (igdzie), zwlaszcza ze sprzet kosztowal podobno dyche &&&

G
SERWIS 2006-09-09 00:00

Re:Kupno wiertarki udarowej - jaką wybrać ??

Naprawa elektronarzedzi Bosch ,Hilti i inne modlele tel.507631780

1

Kategorie :