ktore lepsze elektronarzedzia chodzi o firme

G
marian 2007-03-09 00:00

ktore lepsze elektronarzedzia chodzi o firme

metabo,dewalt i makita

G
Michał 2007-03-19 00:00

Re:ktore lepsze elektronarzedzia chodzi o firme

wszystkie dobre

G
Robert 2007-03-19 00:00

Re:ktore lepsze elektronarzedzia chodzi o firme

Nie ma tak ze wszystkie urzadzenia sa dobre-lub bardzo dobrenp.wkretarki Makity sprzet sprawdzony i mało awaryjne

G
Michał 2007-03-19 00:00

Re:ktore lepsze elektronarzedzia chodzi o firme

i tu sie z Toba kolego Robercie nie zgdze. makita dobra ale parametrami wymieka przy dewalt-cie.
pozdro

G
combo 2007-04-28 00:00

Re:ktore lepsze elektronarzedzia chodzi o firme

wszystkie dobre
a za to najgorszym bublem i oszustwem BLAUCRAFT= BlauKraft jest ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

G
Marcin 2007-05-01 00:00

Re:ktore lepsze elektronarzedzia chodzi o firme

wsyscy profesjonalni wytwórcy stawiają na jakość i niezawodność, to pewne - wystarczy popatrzeć na cenę. ;)Sprzętu profi nie wyprodukujesz w chinach i nie będziesz sprzedawać za 100-200 zł w marketach;) Wybór preferowanej marki to już Twój indywidalny wybór. Różnice w jakości i parametrach przy obecnym poziomie konkurencji w tej branży są w zasadzie pomijalne, zatem kieruj się tym co Ci najbardziej odpowiada w danym narzędziu.
jedno wszak jest pewne, każdy wytwórca ma w swojej ofercie narzędzia lepsze i gorsze. Wszak nie można być najlepszym we wszystkim ;) Klucz to wiedzieć co dany wytwórca wykonuje naprawdę doskonale, co produkuje w kooperacji by zapchać niszę w ofercie i jakie wytwory opijać w konkretnym przypadku szerokim kołem ;)
i tak:
Bosch - rewelacyjne młotki sds+ klasy 2 kg, szlifierki kątowe (małe i duże);
Metabo - bardzo dobre, szlifierki mimośrodowe, kątowe, młotki klasy 2 kg, wyrzynarki i pilarki ukosowe
Hitachi - rewelacyjne młoty sds MAX
Celma - mieszalniki
Festool - król narzędzi do obróbki drewna, co nie kupisz - kupisz dobrze: pilarki, wyrzynarki
Makita - nadal bardzo dobre wkrętarki aku i sieciowe
Dewalt - chyba najlepsze cieżkie młoty kujące klasy sds MAX
Fein - wiertarki bezudarowe, kątówki
Flex - kątówki i słynna żyrafa (genialne urządzenie do pracy w regipsach, szpachlach)
etc.... ufff ale się rozpisałem ;)
pozdro

G
viper 2007-06-03 00:00

Re:ktore lepsze elektronarzedzia chodzi o firme

wsyscy profesjonalni wytwórcy stawiają na jakość i niezawodność, to pewne - wystarczy popatrzeć na cenę. ;)Sprzętu profi nie wyprodukujesz w chinach i nie będziesz sprzedawać za 100-200 zł w marketach;) Wybór preferowanej marki to już Twój indywidalny wybór. Różnice w jakości i parametrach przy obecnym poziomie konkurencji w tej branży są w zasadzie pomijalne, zatem kieruj się tym co Ci najbardziej odpowiada w danym narzędziu.
jedno wszak jest pewne, każdy wytwórca ma w swojej ofercie narzędzia lepsze i gorsze. Wszak nie można być najlepszym we wszystkim ;) Klucz to wiedzieć co dany wytwórca wykonuje naprawdę doskonale, co produkuje w kooperacji by zapchać niszę w ofercie i jakie wytwory opijać w konkretnym przypadku szerokim kołem ;)
i tak:
Bosch - rewelacyjne młotki sds+ klasy 2 kg, szlifierki kątowe (małe i duże);
Metabo - bardzo dobre, szlifierki mimośrodowe, kątowe, młotki klasy 2 kg, wyrzynarki i pilarki ukosowe
Hitachi - rewelacyjne młoty sds MAX
Celma - mieszalniki
Festool - król narzędzi do obróbki drewna, co nie kupisz - kupisz dobrze: pilarki, wyrzynarki
Makita - nadal bardzo dobre wkrętarki aku i sieciowe
Dewalt - chyba najlepsze cieżkie młoty kujące klasy sds MAX
Fein - wiertarki bezudarowe, kątówki
Flex - kątówki i słynna żyrafa (genialne urządzenie do pracy w regipsach, szpachlach)
etc.... ufff ale się rozpisałem ;)
pozdro
A jeśli chodzi o sprzęt amatorski? jakie narzędzie od jakiego producenta? np. sparky, perles, b&d, green bosch, skil, kinzo pro+, topex graphite, celma, aeg itp.

G
Marcin 2007-06-03 00:00

Re:ktore lepsze elektronarzedzia chodzi o firme

Jeśli chodzi o narzędzia amatorskie, obowiązuje podobna zasada co w sprzęcie profi. Są wytwórcy lepsi i gorsi, każdy specjalizuje się w konkretnych grupach a reszta narzędzi jest by zapchać próżnię w ofercie.
Wydaje mi się że część osób może poczuć się urażona wymienianiem AEG w grupie narzędzi amatorskich, do których ten sprzęt bynajmniej się nie zalicza ;)
Nie chcę też być stronniczy wbo z plejady marek którą wymieniłeś bliższa styczność mam zaledwie z Celmą, Skilem i green Boschem. Reszty marek po prostu nie znam więc nie będę zabierał zdania. Powiem tylko że Skil robi bardzo dobre pilarki tarczowe, seria "Orca", Celma mieszalniki i polerki, a Bosch niezłe wiertarki udarowe i kątówki.
pozdro

G
Michał 2007-06-03 00:00

Re:ktore lepsze elektronarzedzia chodzi o firme

B&D wyrzynarki, wiertarki sa niezle, wkretarki sa spoko:) ale ktora lepsza mozemy sie spierac na okraglo. wiec wybor ostateczy przewaznie polega na wygladzie :)
pozdro

G
tytus 2007-10-03 00:00

Re:ktore lepsze elektronarzedzia chodzi o firme

Polecam najgorsza z najgorszych firemke Blaucraft, te knoty rozpadaja sie przy pierwszym roboczym kontakcie !!!

G
Darek 2008-02-18 00:00

Re:ktore lepsze elektronarzedzia chodzi o firme

Dziwi mnie niezmiernie, że nie zauważyłem na tym forum nic o AEG. A szkoda. Osobiście korzystałem z młotowiertaki AEG o mocy 1100W z udarem pneumatycznym i dwoma wymiennymi uchwytam - sds + walcowy). REWEALCJA!!! Bardzo uniwersalna i niezawodna. "Uciągała" wiertła 28mm w betonie, drewnie -ma dwie prędkości dzięki przekładni mechanicznej (oprócz tego sterowanie prędkości elektroniczne płynne). Długo by pisać o jej zaletach. Wad nie zauważyłem. Dla mnie dużo lepsza od Boscha (nawet niebieskiego, z którego też korzystałem. Zdecydowanie polecam.

G
Andrzej 2008-02-18 00:00

Re:ktore lepsze elektronarzedzia chodzi o firme

Wkretarki -makita, mloty- hilti, katowki -dewalt,pily, wyzynarki- generalnie wszystko do drewna- festool. Sprawdzone.

G
Piotrek 2008-02-20 00:00

Re:ktore lepsze elektronarzedzia chodzi o firme

marcinie - z Twojej wypowiedzi(nie wymieniles HILTI, ktorej nie mozna pominac) wynika iz wlasnie firma HILTI nie robi zadnego dobrego sprzetu(wiec robi gowno...)
przykro mi, ze az tak nisko musisz zchodzic, aby pozyskac klientow....

G
sonax 2012-05-04 20:16

Re: ktore lepsze elektronarzedzia chodzi o firme

zapomnieli jeszcze Panowie o Milwaukee ;)\

1