Darmowa dostawa bez minimalnej kwoty zamówienia
Sprawdź
Gość: gruby33
2007-09-17 00:00

Którą piłę kupić ???

Witam mam zamiar kupić piłę spalinową. Mam na to 450zł. I tu moją uwagę przykuły 2 piły. PARTNER 351 i FLORA DEKATECH PS36.
Więc którą byście wybrali ??? Ja osobiście bym brał Florę bo ma 2,2 konia a partner 1,8 konia. Ale proszę o poradę kogoś kto się na tym zna.
Gość: bartosz
2007-09-18 00:00

Re:Którą piłę kupić ???

radzilbym sie rozgladnac czy do FLORA DEKATECH PS36 bedzie mial pan puzniej zaplecze serwisowe, kupno maszyny to tylko polowa zadowolenia, problemy zaczynaja sie przy awari kiedy nie ma gdzie tego serwisowac ;]
Gość: sebastian
2007-09-22 00:00

Witam!
Ojciec dzisiaj kupil pilarke FLORA DEKATECH PS36, nie uzgadniajac wczesniej tego ze mna. Rozgladam sie po internecie i nie widze zadnych informacji na temat serwisow technicznych. Mam pytanie do szczesliwych(?) posiadaczy takich pilarek: Jak Wam sie one sprawuja?
z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
Gość: vasco
2008-04-25 00:00

Ja eksploatuje od niedawna Florę. Piła dobrze leży w rękach, ale mam problemy z jej odpaleniem zarówno na "zimno" jak i gdy już porządnie popracuje. Świeca wygląda ok. a piła nie pali. Czy ktoś napotkał takie problemy, bądź zna przyczynę tego stanu rzeczy? Do mieszanki stosuje olej zalecany przez serwis firmowy.
Strona 1 z 1