Kotły Ekowitt - opinie

Do ostatniej strony »
G
Julitka_88 2012-10-06 21:46

Kotły Ekowitt - opinie

Spodobał mi się kocioł firmy Ekowitt z podajnikiem ślimakowym .Czy ktoś taki ma ? Czy są dobre ? Mam dom o powierzchni 120 m2 . Czy da radę ogrzać mój dom ?

K
Kinga 2012-10-08 18:58

Re: Kotły Ekowitt - opinie

Bardzo dobry jest ten kocioł . A masz jeszcze jakieś inne ogrzewanie ?Chcesz palić tylko tym kotłem ? Wiesz ja mam ten kocioł i daje radę ogrzać dom . Jest ciepło . A czym masz zamiar palić ?

G
Julitka_88 2012-10-10 20:58

Re: Kotły Ekowitt - opinie

Nie mam innego ogrzewania ,chcę palić tylko kotłem . Myślałam nad eko groszkiem .Wydaje mi się ,że to dobry sposób palenia .

G
Jasiek 2012-10-20 17:40

Re: Re: Kotły Ekowitt - opinie

Nie mam innego ogrzewania ,chcę palić tylko kotłem . Myślałam nad eko groszkiem .Wydaje mi się ,że to dobry sposób palenia .


Witaj, ekogroszek fajne rozwiązanie, aczkolwiek coraz droższe, przy zakupie kotła CO wybierz taki żebyś mogła palić różnymi paliwami, a nie tylko ekogroszkiem. Zerknij sobie np. na kocioł KMB RP od Pana Witkowskiego, sam go używam. Będziesz sobie mogła wybrać konfiguracje pod montaż, ma sporo zabezpieczeń i czujników, dodatkowo możesz sobie dobrać zabezpieczenie strażak. U mnie przy dobrym ekogroszku zasypanie zasobnika starcza na 5-6 dni więc raz zasypujesz i masz spokój :)
Pozdrawiam i daj znać co wybrałaś.

G
ryszard 2012-10-30 17:46

Re: Kotły Ekowitt - opinie

Słyszałem ,że Ekowitt to super firma znająca się na rzeczy.
Dobiorą kocioł do wymagań klienta, wszystko wytłumaczą . Ja dopiero przymierzam się do kupna kotła,ale na pewno będzie tej firmy. Myślę właśnie nad takim z podajnikiem ślimakowym lub tłokowym.
Jak już kupię to się pochwalę he he

G
Edyta 2012-11-19 11:22

Re: Kotły Ekowitt - opinie

Moja znajoma ma ten kocioł ,chwaliła się nim jakiś czas temu . Mówiła ,że wart swojej ceny i nie ma żadnych problemów . Łatwy i szybki w obsłudze .

G
Polecam 2012-12-29 14:41

Re: Kotły Ekowitt - opinie

Mam od nich kocioł, konkretnie Posejdon z podajnikiem tłokowym, i działa super. Nie ma problemów żadnych. Porządna firma, kocioł był zrealizowany na czas, w dodatku wszystko mi jasno wytłumaczyli.

G
janek38 2013-03-19 20:18

Re: Kotły Ekowitt - opinie

ja instaluję ich kotły, współpracuję z nimi ładnych parę latek i wszystko w porządku są terminowi i nie ma problemów z dogadaniem się, dostawa kotła zawsze była na czas z tego copamiętam. a produkują dobre kotły z mocnej blachy

G
marek_zaremba 2013-04-09 23:35

Re: Kotły Ekowitt - opinie

@janek38, na pewno miałeś styczność z wieloma ich kotłami, ja jestem zainteresowany Hadesem LUX Ekowittu, możesz mi napisać jak ten kocioł sprawuje się w praktyce? czytałem jego specyfikację, ale co opinia profesjonalisty, to opinia. Jak jest ze sprawnością kotła, wydajnością energetyczną? No i oczywiście z obsługą? JAk z awaryjnością? Będę wdzięczny za odpowiedź, bo czeka mnie wymiana.

G
janek38 2013-04-12 22:56

Re: Kotły Ekowitt - opinie

Hades Lux z tego co widzę to dosyć popularny kocioł z ich oferty. ludzie, którym go montowałem, nie narzekali na niego, działał sprawnie. z obsługą nie ma problemów, awaryjność tak jak pisałem chwile wcześniej, dobrze się sprawuje, tłok także. myślę, że warto go wybrać jak komuś zależy na podajniku (zawsze to wygoda).

G
marek_zaremba 2013-07-13 23:47

Re: Kotły Ekowitt - opinie

Jednak zamówiłem tego hadesa Lux z Ekowittu, mam go już od 2 miesięcy zainstalowanego w domu, spisuje się naprawdę dobrze, także jak do tej pory jestem zadowolony - praktycznie bezobsługowy, trzyma dobrze temperaturę, dobra jakość wykonania. Także jak najbardziej polecam, jak na razie żadnych problemów.

G
roobens 2015-06-03 00:04

Re: Kotły Ekowitt - opinie

Słuchajcie kto mi coś powie o tych kotłach jak sie wam spisują? Widziałam że maja na stronie inforamcje ze wysyłają handlowca którzy pomoże w wyborze kotła , czy to cos kosztuje? Czy nie naciskają na zakup kotła właśnie od nich jakos bardzo?

G
Paw-Therm 2015-06-03 20:48

Re: Kotły Ekowitt - opinie

jak firma sprzedaje bezpośrednio klientowi i wysyła swoich doradców to znaczy że cienko przędzie i dopuszcza sie tego typu nieakceptowanych przez branże chwytów

G
Szyna 2015-09-07 00:45

Re: Kotły Ekowitt - opinie

wg mnie to fajne podejście do klienta taki handlowiec bo nie każdy sobie umie dopasować kocioł do domu i jak chodzi o moc i budowe
ja mam taki problem to sprawe rozumiem
nie wiem czy dobrze mi sie wydaje ale ten tekst o "nieakceptowanych przez branże chwytach" to chyba jakaś zazdrosna konkurencja wysmarowała co jej nie stać na takie "wyjście do klienta" jak zrobił Eko-Witt

G
Szyna 2015-09-07 00:46

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1 2