Kosiarka Spalinowa

R
Rafi 2014-03-07 18:51

Kosiarka Spalinowa

Witam. Planuję także zakup kosiarki spalinowej. Chciałbym przeznaczyć na ten cel max 1000 zł. Jakie firmy moglibyście mi polecić?? Co sądzicie o firmach NAC i Hecht? :D Z góry dzięki.

G
alfredTT 2014-03-11 11:49

Re: Kosiarka Spalinowa

To, napisałeś, to trochę mało do dobrania odpowiedniej kosiarki. Podstawową kwestią jest powierzchnia koszenia. Ale na początek, aby od czegoś zacząć proponuję taką: Tryton 3,5 KM
Bardzo dobry silnik i w razie coś części łatwo się dostanie.

R
Rafi 2014-03-12 18:02

Re: Kosiarka Spalinowa

Szerokość koszenia to min 46 cm.. A i nie przekonywuj mnie do Trytona , bo upieram się przy NAC ;)

G
nac 2014-03-14 14:58

Re: Kosiarka Spalinowa

Tez' wybrałbym NAC'a, sam korzystam z niego od prawie roku i na nic innego bym nie wymienil, bralem tego tutaj :

http://www.narzedzia.pl/kosiarka-spalinowa-z-napedem-nac-s460vy,29436.html

jest akurat w promocji i wysylka gratis, kupowałem go na narzędzia pl ale jeśli nie mòwic o sklepie tylko o produkcie.. to Kosiarka super.. ladnie się prowadzi, nie ma ograniczającego ruchu kabla.. jednym słowem bajka... jak czarne ferrari : D

Przy składaniu, gdy zobaczyłem kosz.. trochę się rozczarowałem.. myslalem ze bedize sztywniejszy bo pzyzwyczailem się do 12sto letniej kosiarki z plastikowym koszem.. ale latwo się go wyczepia i montuje spowrotem..
Naped, funkcja mielenia, wyrzut boczny czy do kosza... nie mam już kompostoiwnika wiec nie korzystam z kosza.. bo wygodniej.. kosiarka odrzuca trawe na bok a później mogę ja' sobie wygodnie zgrabić..
Ladnie się prowadzi i nie wibruje zbyt mocno - bardzo komfortowa w użytkowaniu, trzeba wypròbowac żeby się przekonać ;)
Mysle ze za ta cene jak najbardziej warto..

G
kolos 2014-03-26 11:04

Re: Kosiarka Spalinowa

ta NAC nawet spoko, ale bardziej bym ci polecał inny model np. Lider GYK46N139

G
Karola 2014-03-27 10:42

Re: Kosiarka Spalinowa

Firma NAC jest całkiem przyzwoita. Do prywatnego używania na np. swoim podwórku na średniej powierzchni się dobrze sprawdza (ja mam 13 arów). Nie zacina się, nie wyłącza sama ani nic z takich rzeczy. Nie wiem jak się sprawdza przy dłuższym, jednorazowym korzystaniu. Kupiliśmy ją z mężem w tamtym roku i jesteśmy zadowoleni. Głównie on, bo się tym zajmuje :) Ja tylko czasami, ale nigdy nie miałam z nią problemów.

R
Rafi 2014-04-03 20:01

Re: Kosiarka Spalinowa

A używałeś ją zgodnie z instrukcją?

G
kamil 2014-04-14 13:28

Re: Kosiarka Spalinowa

to już wolałbym trytona z silnikiem b&s przynajmniej z serwisem nie ma problemu no i cenowo też nie ma co narzekać. dodatkowo mają centralna regulacje wysokości cięcia. co dla mnie jest ogromnym plusem.

G
kali 2014-05-06 15:58

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1

Producenci :

Kategorie :