Klucze STAHLSON

Do ostatniej strony »
G
Kamilo 2011-12-29 18:27

Re: Klucze STAHLSON

Witam czy slyszeliscie o tym ze castorama zrywa umowe z Stahlsonem ?
czy to prawda ? takie info przeczytalem w necie :)

G
rafael 2011-12-29 18:50

Re: Klucze STAHLSON

Do Kamilo. Tez o tym slyszalem pracuje w branzy narzedziowej i najnowsze wiesci sa takie ze umowa nie jest zrywana tylko nastepuje zmiana nazwy tej firmy;) Obecnie wszystkie klucze pojedyncze jak i zestawy sa przeceniane i z reka na sercu widze jak klijeci kupuja duze ilosci tego sprzetu i chwala go sobie:) Osobiscie nawet dzis zakupilem sobie taki zestaw za bodajrze do 60zl plaskie z grzechotka.

G
Kamilo 2011-12-31 12:31

Re: Klucze STAHLSON

Wczoraj wybrałem sie do Casto i tez zakupiłem troszke sprzetu, tylko szkoda ze nie bylo juz kluczy plaskich z grzechotką (prostą) tych za 10zł szt. (wszystkie najwazniejsze rozmiary wysprzedane 8 10 13 15 :( )

G
Rafael 2011-12-31 13:14

Re: Klucze STAHLSON

prawidlowo i namawiam innych by uczynili to samo poki co przynajmniej do wt najtaniej bylo w casto ostrowiec swietokrzyski:)

G
Kamilo 2012-01-02 20:41

Re: Klucze STAHLSON

No ja troszke tego kupilem :) zobaczymy jak sie sprawdzą. Tylko szkoda ze nie mam tych plaskich z grzechotką kluczy :( na tych mi zalezalo chociaz klucz 10 i 13 :(

G
Diego 2012-01-14 10:42

Re: Klucze STAHLSON

Witam.
Jakiś czas temu zakupiłem największy zestaw kluczy stahlsona i jestem z nich bardzo zadowolony sprawdziły się wyśmienicie w najcięższych warunkach i się nie poddały :). Co do kluczy nie mam zastrzeżeń tylko nie rozumie dlaczego znikają te narzędzia z castoramy skoro są dosyć dobre i mają przeważnie dobre opinie, dlaczego castorama rezygnuje z dobrego produktu? Ktoś się orientuje o co to chodzi?

G
JK. 2012-01-14 16:30

Re: Klucze STAHLSON

Bo w czasach kryzysu pod tym samym szyldem casto, dostaniesz tańsze lub podobnych cenach badziewie;] Tak robi wiele marketów, zmieniają dostawców, aby byli tańsi, ale najczęściej cena jest taka sama dla klienta. Czyli klient nie dopłaca ale traci na jakości, a market płaci tyle samo, bo stary dostawca podwyższył ceny. Bo się zmniejszają obroty, to na marży sklep sobie odrabia, szkoda tylko że taka polityka na dłuższą metę, powoduje albo i tak wzrost cen dla klienta(pazerne sklepy) albo jeszcze większy spadek sprzedaży, co nakręca spiralę zabójczą dla handlu....

G
ziutek 2012-01-27 22:37

Re: Klucze STAHLSON

Wygląda na to że handel droższymi rzeczami będzie jeszcze bardziej przechodził do internetu żeby nie zamrażać kasy na półkach. W mojej mieścinie najpierw zniknął Stanley, teraz widzę że wyprzedają Covala. Na szczęście zdążyłem nakupić Stahlsona tryczki i nietypowe rozmiary 9, 11, 16, 18, 23 po dwa.

G
kapitan 2012-02-18 11:16

Re: Klucze STAHLSON

co do kluczy stahlson to mam komplet 196cz. i to jest rewelacja , posiadam takze stanleya podobny komplet i szczerze mowiac renomowany stanley wysiada.

G
Marcus 2012-02-22 12:54

Re: Klucze STAHLSON

Używam Stahlsona od pewnego czasu i jestem bardzo zadowolony.
Czy ktoś się orientuje czy były nasadki 3/4" Stahlsona ?
Ciekawe kto to produkuje? Jakościowo są naprawdę dobre - precyzyjne i wytrzymałe, narzędzia tej klasy kosztują nawet 2-3 krotnie więcej.

G
marco 2012-02-24 17:38

Re: Klucze STAHLSON

sluchajcie posiadam zestaw 196 el. jest swietny wszystkie a przynajmniej wiekszosc narzedzi wymineniam na ta firme. a ten zestaw i grzechotki ja poprostu idealne naprawde polecam spokojnie warsztata do CODZIENNEJ pracy naprawde idealne klucze ja kiedys zaplacilem chyba 360zl i do dzis bez problemu

G
JK. 2012-02-24 22:12

Re: Klucze STAHLSON

Ostatnio odwiedziłem castoramę i musze troche zmienić opinię o ich marce, szczerze coraz gorzej wyglądają te klucze, w dodatku są zbyt tanie, widać idą po kosztach.

G
Hanys 2012-03-04 23:53

Re: Klucze STAHLSON

Ostatnio odwiedziłem castoramę i musze troche zmienić opinię o ich marce, szczerze coraz gorzej wyglądają te klucze, w dodatku są zbyt tanie, widać idą po kosztach.

Hmmmm ciekawe, chyba szkodzi im leżenie na półce. Mam klucze STAHLSON sprzed 2-3 lat i z tego roku i jakoś nie widzę różnicy. Co do ceny to faktycznie, zdarzają się dni kiedy Castorama robi jakieś tajemne obniżki i można coś kupić wyjątkowo tanio, jednak nie szukał bym tu powiązań z jakością a raczej politykę marketingową. Kupujesz tani klucz nr 22 i znacznie droższy 24 :). Tak przynajmniej wyniki z rozmów z ich pracownikami, jak również to, że gdyby nie polityka firmy to polecali by je zamiast marki STANLEY z którą są porównywalne.
Swoją drogą produkuje je firma angielska ...

G
JK. 2012-03-05 01:06

Re: Klucze STAHLSON

Nie o to chodzi, panowie z casto wykładali nowe klucze płosko-oczkowe tej marki, w duzych ilościach i kartonach, których wczesniej nie mieli, moim zdaniem były już kiepsko wykonane. Róznice widać nawet z kluczmi tej samej marki z regału.

G
Piotr1991 2012-06-17 20:50

Re: Klucze STAHLSON

duzo pracuje na kluczach firmy STAHLSON. bardzo przyjemne wykonanie i bardzo wytrzymale sa. bardzo czesto zakrecamy i odkrecamy sroby dokrecane sila dochodzaca do 150 n na kluczu dynamometrycznym i jeszcze nie udalo mi sie po roku uzytkowania tego zestawu "zajechac" grzechotki
pozdrawiam

1 ... 3 4 5

Producenci :