Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

Do ostatniej strony »
G
Maniek 2011-02-20 12:54

Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

Witam jak w temacie, rozglądam się za zestawem 24-25 el. Może ktoś używał bądź kupił taki zestaw. Proszę o poradę.
Pozdrawiam

G
kawu 2011-02-21 10:59

Re: Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

Jobi małem klucz 13 i dobrze sie spisywał trzymał wymiar i zainwestowałem w kopyta tej firmy i jestem zadowolony. Moge ci polecić też zestawy lopden line robie takimi.

G
Maariusz 2011-02-23 18:37

Re: Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

Tyle już napisano o kluczch na forum a ktoś pyta o jakieś chińskie badziewia. Panowie poczytajcie to nie boli i kupcie coś co będzie parę lat służyło.

G
kawu 2011-02-24 09:41

Re: Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

Maariusz nie zgodze się z tobą że Jobi to chinskie badziewie . Robione może w Chinach nie wiem ale powiedz sam co teraz nie jest robione w Chinach?Cytat z jakiejś stronki :
"JOBI
Są to narzędzia produkowane na dalekim wschodzie, przeznaczone na rynek zachodnioeuropejski i amerykański, co gwarantuje ich bardzo dobrą jakość, jednocześnie przy niskiej, konkurencyjnej cenie. Narzędzia te zajmują miejsce pomiędzy bardzo tanimi, oferowanymi często m.in. w marketach, a naprawdę drogimi, renomowanych zachodnioeuropejskich firm."

G
Maariusz 2011-02-26 10:00

Re: Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

Wolę kupić narzędzia produkowane na Tajwanie. King Tony, Honiton lub amerykański Craftsman i Jonnesway.

G
kawu 2011-02-26 15:05

Re: Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

masz racje te marki co wymieniłes są ok. Ale jeżeli ktoś potrzebuje klucze nie do profesjonalnego użytku to nie będzie kupował king tony no chyba że śpi na forsie.

G
tomss20 2011-04-14 10:33

Re: Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

Mam klucze Jobi i zostały wyprodukowane na Tajwanie.

G
eurohurt 2011-05-04 11:49

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
oregon 2011-05-22 09:46

Re: Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

Posiadam taki zestaw SATA troche droższe od geko czy jobi ale jak narazie nie do wykończenia i dożywotnia gwarancja przynajmniej tak piszą (nie miałem okazji sprawdzić)

G
mietek 2011-06-17 13:56

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Zbigniew 2012-01-30 10:28

Re: Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

Witam,jestem tu nowy to mój pierwszy post.Pozdrawiam wszystkich na szacownym forum.Mam pytanie.Mam zamiar na Allegro kupić imadło 150 mm firmy Geko.Macie może jakieś doświadczenie z tym konkretnym produktem?

G
DużyBartek 2012-02-15 10:43

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Klucznik 2012-04-18 19:26

Re: Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

niestety muszę cię rozczarować klucze honitona są własnością firmy JOBI więc nie ma co mówić że jobi jest gorsze

G
sa 2013-10-08 16:27

Re: Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

witam ja kupiłem przypadkowo jobi od chinoli potrzebowałem na raz były tanie to wziąłem a służą mi już dwa lata w warsztacie i są świetne wszystkie żyją a lekko nie mają młotkiem niektóre potraktowałem i ok.

G
radek24 2014-04-01 23:15

Re: Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

kluczę jobi płasko oczkowe od 6-32 używane w gospodarstwie rolnym od 8 lat... pęknięte oczko w 10 i połamna 15(gwin był w lewą stronę, skakałem po nim na przedłużce)..
może mi się strafił taki zestaw ale jak narazie jestem zadowolony, i chyba nic nie powinno się z nimi dziać..

co do nasadowych to mam duży zestaw Bahco (ale tu już cena wysoka), szczypce KS-tools też były drogie...

1 2