Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

G
Kacper 2014-07-17 20:57

Re: Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

Może i te firmy ktore wymieniliście sa dobre aczkolwiek polecam rowniez zestawy narzedzi firmy Proline.sam używam ich od pięciu lat i jak do tej pory jestem z nich bardzo zadowolony

G
markus 2014-07-27 16:42

Re: Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

miałem ich bity i nie byłem z nich zadowolony wyrabiały się szybko.

G
Kacper 2014-08-07 20:01

Re: Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

Może akurat trafił ci się taki jeden trefny produkt...jak mówiłem ja używam ich nie tylko jednej rzeczy i jestem zadowolony.może warto spróbować kupić coś jeszcze??

G
Oral 2014-12-12 22:59

Re: Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

Klucze bardzo dobre . Zostały zakupione na remont dwóch elektrowni wodnych gdzie dzikusy głównie traktowały klucze młotami rurami i spisywały się bardzo dobrze. Żadnych pęknięć wygięć . jedyną wadą może być polerka kluczy bywają śliskie .

G
benek 2015-05-27 12:37

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
gość 2015-06-12 15:02

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Zduńczyk 2019-11-28 20:51

Re: Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

Obecnie to nie ma raczej aż takiego znaczenia skąd są. Wiele urządzeń z dalekiego wschodu jakość ma lepszą niż inni. Mam komplet kluczy nasadowych Geko i sprawdza się całkiem dobrze. Oczywiście jak ktoś potrzebuje profesjonalne rozwiązania, to spojrzy w innym kierunku. Wszystko zależy od możliwości portfela.

G
Kondratowicz 2020-02-24 15:05

Re: Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

Prawie wszystko teraz jest robione w Chinach. Kiedyś to może chińskie produkty były słabe, ale obecnie to jakość dobra w dobrej cenie. Nie ma co narzekać. Jak firma dba o jakość tak ma. A Geko całkiem niezły sprzęt mają. Ja nie narzekam na nich.

G
Piasecki 2020-03-01 19:59

Re: Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

Geko jakościowo są całkiem dobre. Chyba jedne z lepszych stosunków jakości do ceny. Przy normalnym używaniu w domu nic się z nimi nie dzieje. Spokojnie wszystko z nimi zrobisz i nie musisz jakoś na nie uważać. Po kilku latach nic się z nimi nie dzieje.

G
Tadek 2020-07-21 20:13

Re: Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

A co ma się z nimi dziać. Toż to proste rozwiązanie. Działa. Geko robi całkiem niezły sprzęt fajne zestawy mają. Teraz mam ich odkurzacz z otrząsaczem. Całkiem fajna bestia.

G
Kaczmarek 2020-12-14 08:19

Re: Klucze płasko-oczkowe firmy JOBI, GEKO?

Też robiłem kilka zakupów w Geko i chwale je sobie. Dostawa szybka, a w razie potrzeby i wymiana w opcji.

1 2