Klucze nasadowe???Jaką markę wybrać???

G
MichalPl 2020-05-21 21:29

Re: Klucze nasadowe???Jaką markę wybrać???

Dzięki!

G
Raber 2020-06-28 15:15

Re: Klucze nasadowe???Jaką markę wybrać???

WITAM tez jestem mechanikiem z wieloletnim starzem ale pierwsze slysze ze Yato firma krzak w zasadzie to Toya moze konkurowac z jonnesway ktorego uzywam caly czas i jestem bardzo zadowlony z tej firmy natomiast wspomniena przez ciebie Yato nadaje sie do zabawek z plastiku a nie do warsztatu tam jonnesway, Sata ,Wera ,Proxxon, z tanszych np Honiton robia robote

G
Cinqciarz 2020-07-07 02:09

Re: Klucze nasadowe???Jaką markę wybrać???

Już kilka razy padło ale polecam honiton
Używałem już no namę i szkoda kasy
Miałem też Yato i neo - nie są źle ale dla mnie za delikatne

W
WojtZawaStolarz 2020-09-11 18:41

Re: Klucze nasadowe???Jaką markę wybrać???

Każdy ma swoje ulubione marki, noname czy inna. Kiedyś kupiłem klucze nasadowe SATA i szczerze nigdy nie spotkałem się z tak dobrym jakościowo sprzętem.

G
Bullmech 2021-01-15 13:35

Re: Klucze nasadowe???Jaką markę wybrać???

A ja jestem za kluczami no name. Kupiłem zestaw w takiej sieci Argos ponad 25 lat temu jak popsuł mi się motor i używam tego do dziś. Zaznaczam, że na domowe potrzeby, ale jak narzędzia używa się z głową, a nie rurkę do 10 to daje radę. Fakt, że rozwaliły się 4 nasadki, ale zawsze można to dokupić na sztuki, tak samo z kluczami oczkowymi, czy innymi, których nie ma w zestawie. Ale wtedy to kupuję też nie jakieś markowe. Liczy się materiał i żeby były kute, a to widać biorąc do ręki. Koszt materiały pomiędzy no name i markowymi to jakieś śmieszne grosze, biorąc pod uwagę wagę elementu, a co do kucia to głównie chodzi o wielkość produkcji i stały zbyt na wyroby. Dlatego nie przywiązuję się do żadnych marek, bo i tak większość wychodzi z tych samych hut i fabryk.

1 ... 2 3