kinzo-mac allister itp

G
dragsteer 2006-08-13 00:00

kinzo-mac allister itp

witam wszystkich
mam problem i potrzebuje pomocy. chce skompletować sobie elektronarzedzia . chodzi m o sprzęt do urzytku domowego w rozsądnej cenie. rozważam kinzo lub mac allister. czy możecie mi pomóc w wyborze?

G
Jurek 2006-08-24 00:00

Re:kinzo-mac allister itp

Polecam Blaukraft spokojnie wystarczą, u mnie spisał się za tą cenę dobrze

G
Eugeniusz 2006-09-04 00:00

Re:kinzo-mac allister itp

Witam ! Chciałem zakupić pilarkę elektryczną mac allister,proszę o poradę,czy to dobry wybór,albo jaka firmę wybrać,ale nie za drogą.Antgraba

G
dragsteer 2006-09-05 00:00

Re:kinzo-mac allister itp

niestety widze ze nikt nie chce tu nic doradzic. tylko blaukrafta odradzaja ale nic poza tym. szkoda. myslalem ze tu znajde profesjonalistów.

G
spinacz 2006-09-05 00:00

Re:kinzo-mac allister itp

Wszyscy odradzaja blaucrafta,poniewaz wlascicielami centrum logistycznego znajdujacego sie przy ul.stalowej 67 w wa-wie sa ruskie.I to ich najbardziej boli.A jesli chodzi o jakosc sprzetu to juz pisalem,ze jesli nie chcesz przeplacac to poszukaj "BlauKrafta" ktory w nazwie ma litere K,poniewaz jest to towar kierowany na rynek niemiecki i najlepiej fioletowej serii bodajze PROFI sie to zowie.Ewentualnie industial Line z blauCrafta przez C.Ten sprzet mozesz kupic.Sprawdzony i jest OK.Reszta to g...o - czsami troche lepsze,czasami calkiem do bani.
Zaglebilem sie w posty pisane przez uzytkownikow i nie moge sie zgodzic z jedna sprawa.Pisza tu niektorzy ze BlauCraft to jest wymysl czysto internetowy.A ja osatnio natknąlem sie na normalny salon z elektronarzedziami tylko i wylacznie firmy BlauCraft w Rzeszowie.Z tego co mowil sprzedawca to podobno taki sam jest tez w kielcach.Wiec albo wy klamaliscie albo wymysl stal sie rzeczywistoscia i niedlugo na polskich budowach zagosci na dobre BlauKraft.

G
robik 2006-12-23 00:00

Re:kinzo-mac allister itp

szkoda, ze do rzeszowa mam daleko tak ! Ale to dziwne, ze salon blowkrufta miesci sie w rzeszowie,a nie w siedzibie glownej tej firemki, w warszawie, na slawnej z biedy i huliganstwa ulicy stalowej.
Bo w mojej okolicy, tylko w dwoch malich sklepikach mozna zobaczyc po jednym, jedynym egzemplarzu tego szmelcu. Daja tylko pgladac, wlonczac nie mozna - DLACZEGO ???

G
robi 2006-12-23 00:00

Re:kinzo-mac allister itp

Wszyscy odradzaja blaucrafta,poniewaz wlascicielami centrum logistycznego znajdujacego sie przy ul.stalowej 67 w wa-wie sa ruskie.I to ich najbardziej boli.A jesli chodzi o jakosc sprzetu to juz pisalem,ze jesli nie chcesz przeplacac to poszukaj BlauKrafta ktory w nazwie ma litere K,poniewaz jest to towar kierowany na rynek niemiecki i najlepiej fioletowej serii bodajze PROFI sie to zowie.Ewentualnie industial Line z blauCrafta przez C.Ten sprzet mozesz kupic.Sprawdzony i jest OK.Reszta to g...o - czsami troche lepsze,czasami calkiem do bani.
Zaglebilem sie w posty pisane przez uzytkownikow i nie moge sie zgodzic z jedna sprawa.Pisza tu niektorzy ze BlauCraft to jest wymysl czysto internetowy.A ja osatnio natknąlem sie na normalny salon z elektronarzedziami tylko i wylacznie firmy BlauCraft w Rzeszowie.Z tego co mowil sprzedawca to podobno taki sam jest tez w kielcach.Wiec albo wy klamaliscie albo wymysl stal sie rzeczywistoscia i niedlugo na polskich budowach zagosci na dobre BlauKraft.
a dlaczego w warszawie na smutnej stalowej 67 nie masalonu blowkruta w centrum niby logistycznym ???
A w mojej okolicy sa dwa male sklepiki, gdzie mozna popatrzec i zamowic te cudenka techniki z lat 50 dla ruskich, PA !

1