KEYANG

G
Misiek 2012-08-09 05:50

KEYANG

Witam.
Czy może mi ktoś coś powiedzieć o tej marce?
Sprzedawca, przekonywał mnie do zakupu szlifierki z regulacją, ale ja nie znam tych narzędzi.
Ponoć firma koreańska, daja dwa lata gwarancji na fakture.
Pozdrawiam

G
dodas 2012-08-10 11:52

Re: KEYANG

A jaki model szlifierki? jakie parametry no i w jakiej cenie ?

G
Misiek 2012-08-13 09:12

Re: KEYANG

DG-852V taką mi zaproponował

G
Misiek 2012-08-13 09:14

Re: KEYANG

Cena 360zł
Co do szlifierki 850W 125mm regulacja
Pozdrawiam

G
Misiek 2012-08-29 13:30

Re: KEYANG

Już kupiłem. Na chwile obecna jestem zadowolony, mała poręczna.
Przydało by się podtrzymanie obrotów na wolnych obrotach, ale daje rade.
Pozdrawiam

G
sdasdsada 2013-01-13 12:02

Re: KEYANG

powiem tyle. Nowe modele narzedzi Celma np. porównajcie młotowiertarke są zamawiane w keyang. wiem od przedtsawiciela handlowego Celmy ze to jest to samo.

G
Artur 2014-03-31 15:27

Re: KEYANG

Mam wkrętarkę Keyang 14,4V 65Nm i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej miałem Makitę ale padły mi baterie, tak więc porównanie mam. W cenie 2 baterii Makity kupiłem całą wkrętarkę Keyanga z gwarancją. Podobno samsung robi baterie dla Keyanga

G
Artur 2014-04-02 12:50

Re: KEYANG

Śmieszne jest to co piszesz, bo moja wkrętarka jest MADE IN KOREA i sprawuje się rewelacyjnie. Za bosha musiałbym zapłącić kilka stów więcej a napewno lepszy by nie był bo płaci się za nazwę. Może i robią te najtańsze młotki w chinach ale kto tego teraz nie robi? Makita, bosh i inne firmy 80% swoich narzędzi robi w Chinach. Keyang w większości jest koreański. Może ze 2 - 3 maszyny robią w chinach ale to i tak nie świadczy o złej jakości. Wiem, bo jak kupowałem wkrętarke to oglądałem resztę maszyn. Nie miałeś tego w rękach to się nie wypowiadaj. Ja mam, wiem czym pracuję i szczerze polecam. Jak ktoś trochę myśli, to nie będzie przepłacał napis bosch czy makita. Celma dzisiejsza, z celmą sprzed 10-15 lat też nie ma nic wspólnego bo stare celmy chodzą mi do dziś, a nowe to sami wiecie...

G
Misiek 2014-05-18 13:10

Re: KEYANG

Witam.
Kątówka, jeszcze działa. Dokupiłem sobie 18 wkrętarkę, i nie jestem za bardzo zadowolony. Przez przypadek nie zmieniłem biegu na pierwszy. Poszedł dym z silnika. Maszyna działa, ale jestem trochę rozczarowany brakiem zabezpieczenia przed przeciążeniem.

G
Artur 2014-06-05 13:13

Re: KEYANG

Dlatego ja kupiłem wkrętarkę z zabezpieczeniem przeciążeniowym (dokładnie model DD-1441L-2S 3,0Ah) i jest git :)
Jeśli wkrętarka nie ma zabezpieczenia, trzeba używać jej z głową i raczej do lekkich prac. Marka nie ma tu znaczenia, odnosi się to do wszystkich wkrętarek.

P
PanFleks - blog dla majsterkowiczów 2014-06-05 15:14

Re: KEYANG

Zabezpieczenia. o których mówisz ma w standardzie większość wkrętarek zasilanych Li-Ion. Jeśli istnieją marki, które dokładają to jako opcję, to nie warto sobie zawracać nimi głowy. Specyfika akumulatorów litowo-jonowych wymusza na producentach stosowanie zaawansowanych zabezpieczeń z uwagi na ich żywotność, ale także bezpieczeństwo użytkownika.

G
ppp 2015-01-20 13:33

Re: KEYANG

Keyang to marka z kategorii tych profesjonalnych jak Dewalt czy makita. Jest w Polsce mało znana ale jakościowo jest całkiem ok.

G
Misiek 2016-01-29 14:05

Re: KEYANG

Test, na obecność zabezpieczenia jest bardzo prosty. Drugi bieg i świder 30mm do drewna. Jak maszyna się wyłączy, to mamy zabezpieczenie. w drugim przypadku, będzie gorzej. Oczywiście przy wkrętarkach o większym momencie niż 45 Nm świder 30 może okazać się za mały :-)

G
Zumech 2022-10-03 11:57

Re: KEYANG

Posiadam młotowiertarki tej firmy i mogę potwierdzić ich wytrzymałość ,,,,niestety dyskwalifikuje je za brak dostępności części zamiennych ,najprostsza usterka kwalifikuje narzędzie do wyżucenia

1