Jakie szlifierki polecić klientowi?

G
mexyk 2008-02-05 00:00

Jakie szlifierki polecić klientowi?

Jakie szlifierki ze spokojnym sumieniem mogę polecić klientowi? Chodzi mi o firmę, z tego co się orientuję, bo jeżdżę po wielu firmach, to posiadają Metabo, Bosch, Hitachi i opinie są bardzo różne. Ja natowmiast handluję narazie Milwaukee i w wielu firmach słyszałem, że to najwyższa półka, zresztą pchają to oporowo do stoczni (na pomorzu są wszystkie w Polsce - 3 punkty Milwaukee). Czy istnieją równie dobre zamienniki a tańsze, które mógłbym polecić klientowi w razie czego?

G
boschfan 2008-02-05 00:00

Re:Jakie szlifierki polecić klientowi?

A tak w ogole to schodzi ta marka ?

G
mexyk 2008-02-06 00:00

Re:Jakie szlifierki polecić klientowi?

Jak najbardziej. Idzie mi to pomimo mojego debiutu. To bardzo dobre narzędzia i ludzie sobie je chwalą. Zresztą ulokowanie punktów Milwaukee w Polsce mówi samo za siebie. Trzy są na pomorzu i centrala w stolicy. Dzieje się tak bo pchają oni szlifiery itp. do stoczni, gdzie ludzie są strasznie zadowoleni z tego.

G
Terror 2008-02-06 00:00

Re:Jakie szlifierki polecić klientowi?

Witam;) a mogę wiedzieć co do jakości narzędzi ma ulokowanie firmy Milwaukee? Np. to że ma siedzibę w Warszawie? Firma Bosch też ma siedzibę w Warszawie ;> Handlujesz narzędziami a nie jesteś obeznany w jakości i markach? Pozdr.

G
mexyk 2008-02-06 00:00

Re:Jakie szlifierki polecić klientowi?

Otóż tak:
Pierwsza sprawa, podkreślam, że nie jestem weteranem w tym temacie, dlatego podpieram się opiniami ludzi, z którymi rozmawiałem. Zazwyczaj są to spore firmy specjalizujące się w produkcji konstrukcji stalowych. Opinie tychże osób zazwyczaj stawiają Bosha, Hitachi, Metabo itp. na jednej półce. Co innego hilti - bardzo dobre w budowlance np. oraz Milwaukee, które to nie są do końca poznane na naszym rynku aczkolwiek nie mają żadnych negatywnych recenzji.
Po drugie, stocznie, które spawają "na masę" wymagają od używanych narzędzi w wielkim stopniu bezawaryjności, wykonania i porządnych osiągów. Myślę, że Milwaukee dlatego jest głównie na pomorzu dlatego, że blisko im do stoczni, do których sprzedają mnóstwo chociażby szlifierek. Kątówki i urządzenia spawalnicze idą bardzo zgodnie ze sobą w parze. Ten temat rozpocząłem z nadzieją poznania konkurencji. Prawdę mówiąc gdybym był wyposażony w zapas gotówki zająłbym się urządzeniami górniczymi gdyż mieszkam na śląsku. Wiadomo, logistyka i bliskość firmy są bardzo istotnym argumentem przy dostarczaniu urządzeń.

1

Producenci :

Kategorie :