Jakie sa Wasze opinie o Produktach Skil??

G
Slawek XXX 2006-02-11 00:00

Jakie sa Wasze opinie o Produktach Skil??

Co sadzicie o nowosciach Skila?czy sa one lepsze niz poprzednio produkowane egzemplarze, bo o tamtych slyzszalem calkiem niepochlebne opinie.
pozdrawiam Wszystkich

G
mrox 2007-05-21 00:00

Re:Jakie sa Wasze opinie o Produktach Skil??

tanszy bosch:)
pozdrawiam

G
Marcin 2007-05-21 00:00

Re:Jakie sa Wasze opinie o Produktach Skil??

jakościowo prawie porównywalny z zielonym boschem. czasem im wychodzi lepiej czasem gorzej. Ale pilarki tarczowe robiią zdecydowanie o niebo lepsze od green boscha
nie zmienia to faktu że to narzędzia amatorskie, czasem do bólu
pozdro

G
darek 2007-05-22 00:00

Re:Jakie sa Wasze opinie o Produktach Skil??

Niestety to co napisałeś o Skilu to prawda. Jest sprzetem amatorskim i czasami działa super a czasami lipa. Wiertarka spaliła mi się na 4 otworze w betonie. Lipa. A z koleji wyrzynarka mimo że tylko 420 watt chodzi jak przecinak. Wcześniej miałem 700 watowego mac allistera i muszę powiedzieć że te 400 watt w skilu jest mocniejsze niż 700 w mac allisterze. Tak więc moja opinia o skilu jest taka że jeślli trafisz na dobry egzemplarz to super. Niestety nie mają chyba dobrej kontroli jakości.
Pozdrawiam

G
Marcin 2007-05-22 00:00

Re:Jakie sa Wasze opinie o Produktach Skil??

jeśli chodzi o kontrolę jakości, polega wyłącznie na sprawdzeniu czy wszystkie podstawowe funkcje działają poprawnie. Raczej stawiałbym na jakość i trwałość podzespołów i tu jest ukryta pięta achillesowa tych narzędzi, wszystkich amatorskich zresztą.
Ale prawda jestteż taka, że jedne wyroby danego producenta potrafią znacznie się różnić od siebie jakościowo. Dotyczy to wszystkich wytwórców. Wszak nie można być dobrym we wszystkim.
pozdro

G
pierścionek 2007-05-23 00:00

Re:Jakie sa Wasze opinie o Produktach Skil??

nic specjalnego za ta cene, mialem mlota i nie jestem zadowolony po 3 mmiesiacach szczotki wymienialem-trudno mi bylo je kupic. jak rozkrecilem to kupa plastiku i nie moglem dobrze skrecic spowrotem bo mi sie obrobily gniazda srubek ktore oczywiscie byly plastikowe, troche tandeta w srodku. ale ni powiem bo w betonie szedl jak masełko;)

G
mirek 2007-05-24 00:00

Re:Jakie sa Wasze opinie o Produktach Skil??

Witam.
Muszę się zgodzić. Skill nie jest sprzętem rewelacyjnym. Taka opinia szczególnie dotyczy wiertarek. Sam miałem i nie jestem zadowolony. Ale jedno trzeba powiedzieć. Skila nie można zaliczyć do firma takich jak topex, kinzo, einhell itp. To taka półka między ww. a DW, B&D, Bosch itp
Pozdrawiam.

G
Michał 2007-07-02 00:00

Re:Jakie sa Wasze opinie o Produktach Skil??

na pewno nie pomiedzy DW kolego. jak już to B&D i zielonym BOSCHEM
pozdro

1

Producenci :