jakie elektronarzędzia do firmy

G
jack123 2019-07-08 13:44

jakie elektronarzędzia do firmy

Jakie marki elektronarzędzia wam się sprawdziły?

G
JanPaw 2019-07-10 09:43

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
korzen 2019-07-13 20:21

Re: jakie elektronarzędzia do firmy

Szkoda, że nie napisałeś czego konkretnie poszukujesz i do jakich prac byłoby łatwiej coś doradzić. Jeśli chodzi o urządzenia akumulatorowe to mam kilka niezawodnych urądzeń od AEG, pracuję w wykończeniówce i bardzo sę przydają zwłaszcza jak sie coś robi na drabinie to nie muzę się martwić czy mi kabla starczy

G
sernikzrodz 2019-07-30 22:14

Re: jakie elektronarzędzia do firmy

w przewadze u mnie elektronarzędzia AEG, lubię za solidne wykonanie, efektywność pracy i małą awaryjność, mam ich użo urządzeń i nie sprawiają mi problemów żadnych. Napisz konkretnie czego pottzebujesz

G
Jeżyk 2019-08-06 00:19

Re: jakie elektronarzędzia do firmy

Pracuje głównie na niebieskim boschu, trochę też makicie, od jakiegoś czasu rozważam przechodzenie na dewalta ze względu ma małą innowacyjność i powolne rozbudowywanie ilości sprzętu w boschu (mam na myśli akumulatorowe).
Jak zaczynałem przewagą boscha była 3 letnia gwarancja, którą dziś wszyscy liczący się mają, więc koronny argument odpadł.
Ale serwis mają nadal sprawny, co sprzyja myśli by przechodzenie było nadal powolne :)

G
zgreas 2019-10-29 23:30

Re: jakie elektronarzędzia do firmy

też z AEG jestem zadowolony, od lat ich urządzeń uzywam i sieciowych i akumulatorowych, jak masz możliwość to bierz bezszczotkowe, taka inwestycja się szybko zwraca, polecam ci teeż ich akumulatory pro, bardzo wytrzymałe, masz na każdym wskaźnik naładowania, co barzo wygodne jest

G
Dzwonek 2019-10-30 17:16

Re: jakie elektronarzędzia do firmy

Jeśli chcesz coś nie do zdarcia i naprawdę z szerokim asortymentem to Dewalt i Milwaukee.
Bardzo wydajne akumulatory, masa bajerów i dodatków. Jeszcze niedawno makita była w ścisłej czołówce jeśli chodzi o niezawodność i innowacyjność jednak milwaukee stanowczo odjechał konkurencji.
Jeśli aż taki mocny sprzęt nie jest potrzebny, bo to też idzie z ceną, to można zostać przy makicie chociaż nie jest to to samo co stara makita... Jak na swoją cene to jest wystarczająca trochę się zraziłem raz jak wziąłem nową makitę do ręki (wkrętarka akumulatorowa) coś w cenie 2400 była i miała bicie na głowicy. Mimo to nadal używam 2 wkrętarek 1 zakrętarki, szlifierki oscylacyjnej i mimośrodowej,
Pozdrawiam

G
semur 2019-11-19 23:33

Re: jakie elektronarzędzia do firmy

mam troche sprzetu w firmie od AEG, przerobiłem dużo marek i tańszych i droższych i według mnie ta marka najlepsza. Cena umiarkowana a sprzet nie do zdarcia, szybko na siebie zaczął zarabiać bo bardzo mało awaryjny, dużo mam bezszczotkowych modeli

G
fernansa 2020-11-17 23:36

Re: jakie elektronarzędzia do firmy

Mi się dobrze pracuje na urządzeniach AEG, szczególnie akumulatorowe lubię. Są mocne, wytrzymałe, jak się pracuje to nie czuć spadków mocy, niedugo ma wyjść nowa seria subcompact z narzędziami o jeszcze bardziej kompaktowych rozmiarach

1