Jaki pistolet do klejenia?

G
Ciaho 2007-08-02 00:00

Jaki pistolet do klejenia?

Wprawdzie tu głównie o hałasujących elektronarzędziach ale może ktoś ma jakąś wiedzę na temat pistoletów do klejenia. Chodzi o jakiś przyzwoity pistolet do klejenia - żadna chińszczyzna za "trzypięćdziesiąt". Ze 3 takie mi się rozleciały po krótkim użytkowaniu. Koniec z zasilaniem kieszeni bubloproducentów. Natknąłem się na Boscha PKP 18 E i jakiś Steinel Gluematic 3002 - oba w cenie pod 100 zł.
To dość przyzwoity pułap.
Jest jeszcze jakiś Francuz Rapid EG325 za ponad 300 zł. :-o
pozdrawiam
Ciaho

G
Marcin 2007-08-02 00:00

Re:Jaki pistolet do klejenia?

PKP 18 E to pistolet amatorski. jeśli masz zamiar sporo go używać, rozważ zakup urządzenia profesjonalnego. Mowa o GKP 200 CE. Ma odpinany przewód zasilający i o niebo lepsze parametry.
pozdro

G
Marcin 2007-08-02 00:00

Re:Jaki pistolet do klejenia?

P.S. bosch tak naprawdę nie robi pistoletów do klejenia.... zleca je Steinellowi ;)
co nie wybierzesz, wybierzesz właśnie Steinella, bo w te klocki jest najlepszy ;)

G
Przemek 2007-08-02 00:00

Re:Jaki pistolet do klejenia?

P.S. bosch tak naprawdę nie robi pistoletów do klejenia.... zleca je Steinellowi ;)
co nie wybierzesz, wybierzesz właśnie Steinella, bo w te klocki jest najlepszy ;)
Dzięki. To cenna wiadomość. Pistolet wprawdzie będzie dla kobitki pracującej w kwiaciarni przy kombinowaniu bukietów i innych pierdół, ale tu też trzeba niezawodności, precyzji i wytrzymałości na długotrwałe obciążenia (ja potrzebuję incydentalnie, więc taki za stówę mi pewno wystarczy). Być może ten wyższy model Steinella (5000) będzie dobrym rozwiązaniem, bo proponowany przez Ciebie Bosch jest bardzo drogi... :-/
pozdry
Ciaho

G
Marcin 2007-08-05 00:00

Re:Jaki pistolet do klejenia?

fakt ;) jest drogi, ale to ma w zamyśle pracować w systemie zmianowym po 8 godzin dziennie i więcej, więc i cena jest adekwatna do parametrów + steinellowi tez trzeba było za niego zapłacić i swoje jeszcze dołożyć ;)
pozdro

1

Kategorie :