jaki odkurzacz wybrać

G
tomasz podedworny 2006-03-02 00:00

jaki odkurzacz wybrać

mam narzędzia kilku firm(makita metabo festool) i nie wiem jaki odkurzacz wybrać żeby to wszystko pasowało a dokładniej końcówki , no i żeby to mnie nie zrujnowało finansowo

G
slaw07 2006-03-05 00:00

Re: jaki odkurzacz wybrać

tez szukam odkurzacza przemys. podzielilbys sie jakimis wiadomosciami jak bedziesz je mial pozdrawiam Slawek

G
misiollo 2006-03-09 00:00

Re: jaki odkurzacz wybrać

Witaj
Po markach sprzetu, które posiadasz widzę, że sporo pracujesz w drewnie, mam rację ?
Jeśli tak to musisz zaopatrzyć się w odkurzacz z certyfikatem do odsysu wiórów drewnianych z klasą ochrony przeciwpyłowej M.
Polecam Ci serdecznie w tym wypadku BOSCHA GAS 50 M .
Pozdrawiam
Marcin

G
P 2009-03-29 00:00

Re: jaki odkurzacz wybrać

Jesli pracujesz przy drzewie to kup festoola nawet najtanszego ale jest najlepszy do kurzu drzewnego, jesli pracujesz na budowie polecam NILFISK ALTO festool rowniez odbiera od nich podobnie jak makita a nawet hilti na allegro znajdziesz uzywke w dobrej cenie attix 550-01 albo attix 360-11. Co do koncowek to sa chyba uniwersalne jak sie nie myle to elektronarzedzia maja chyba takie same wyjscia, musisz spradzic

G
Q 2009-03-29 00:00

Re: jaki odkurzacz wybrać

witam.
ja posiadam d27901 dewalta z automatycznym otrzepywaniem filtra. w zestawie oprócz rury sawnej były jeszcze: płaska końcówka i końcówka do maszyn.
pozdrawiam

G
R.G 2009-03-29 00:00

Re: jaki odkurzacz wybrać

Zgadzam się z przedmówcą że jeżeli pracujesz w drewnie to weż Festoola, natomiast na budowe Protoola, technologia ta sama, cena niższa i konstrukcja przystosowana do odpadów budowlanych.

G
sebol 2009-04-04 00:00

Re: jaki odkurzacz wybrać

Ja polecam starmixa IS ARD-1225 EWS.Bardzo dobry odkurzacz do przemysłowego zastosowania.Używam go do bruzdownicy i sprawdza się doskonale.

1

Kategorie :