Jaką wkrętarkę wybrać ??

G
Sasza 2010-02-25 22:14

Re:Jaką wkrętarkę wybrać ??

Trzeba dać napis że Boscha sprzedajemy klientom w krawatach.Klient w krawacie jest mniej awanturujący się:-)
.....ale za to bardziej upierdliwy :)

G
JK. 2010-02-25 22:28

Re:Jaką wkrętarkę wybrać ??

Dwa posty w podobnej sprawie JK i Saszy , a jakże rożne podejście do sprawy!
W jednym JK .... odrzuciłem wstępnie reklamację ... ileż arogancji , buty jest w tym stwierdzeniu. Jako sprzedawca masz obowiązek wypełnić roszczenie klienta w zakresie prawa , a nie wywoływać konflikt swoimi opiniami.
Sasza .... Specjalnie nie wdawałem się w dyskusję -sprzęt wysłałem do serwisu.... - BRAWO - nie ma co dyskutować , w sytuacji reklamacji wypada się uśmiechnąć , spisać protokoł i... czekać na ciąg dalszy.
Slawek
Szczerze to chyba twój najbardziej właśnie agnorancki post do mnie. Powiedz mi ile agnorancji jest w odrzuceniu bezsensownego rozszczenia? Czemu klient z einhellem rozumiał że serwis może mu odrzucić gwarancję, ale nie robił szumów. A inaczej inteligentny klient z boschem zaczął aferę i chciał wyłudzić wydanie nowego narzędzia lub pięniędzy z miejsca po roku używania wiertaki? Powiedz mi gdzie jest moja agnorancja? Skoro poinformowałem klienta że zgodzie z instruncją obsługi, futerko nie podlega gwarancji, a gdy zamiast reklamacji gwarancyjnej zgłosił odpowiedzialność sprzedawcy zgodnie z ustawą o gwarancji konsumenckiej, chciał zwrot kasy. Co jest niezgodne z tą ustawą, ponieważ sprzedawca ma prawo sam zadecydować o tym w jakiej formie jest uznanie takiego rozszczenia. Gdzie tu agnorancja? Co więcej jako sprzedawcy przysuguje prawo do odrzucenia takiego rozszczenie gdy uzna że użytkownik postąpił niezgodnie z instrukcją, lub usterka nie wynika z wady narzędzia. O tym wszystkim sławku zadecyduje sam bosch. Jeśli oni uznają to rozszcenie klient dostanie naprawioną wiertarkę w ciągu 14 din roboczych i tyle.
Więc albo przydałby się przeprosiny za takie słowa, albo sam będę musiał użyć słowa ostrzejszego typu: cyniczna wypowiedź. I przestanę uważać cię za poważnego rozmówcę.

G
Maariusz 2010-02-26 08:30

Re:Jaką wkrętarkę wybrać ??

Temat był:"Jaką wkrętarkę wybrać ??" a jak zwykle rozgorzała dyskusja o wyższości serwisów. Moje zdanie jest takie, że ludzie mieszkający w miastach kupują elektronarzędzia w marketach a mieszkający na wsi na targu. W przypadku awarii sprzęt kupiony w markecie jest naprawiany, gdy jest gwarancja a po jej upływie ląduje w koszu. U sprzedawcy na targu jest przez niego naprawiany tak na gwarancji jak i po. Widziałem jak gość przyjmował akumulatory by w nich wymienić ogniwa. W serwisie nikt by się w to nie bawił

G
Sławek1 2010-02-26 10:32

Re:Jaką wkrętarkę wybrać ??

JK nie czuj się obrażony bo odczucia innych są sprawą indywidualną. Dobrze ,ze są niezależne fora gdzie ludzie o rożnym statusie społecznym , kulturze , doświadczeniach i wiedzy mogą wymienić poglądy na otaczającą rzeczywistość. Handel, posługiwanie się narzędziami jest zaledwie znikomym ułamkiem tej rzeczywistości. Myślę ,że nie warto wywoływać złych emocji. Ja wcale się nie obrażam , jeżeli kierujecie słowa przygany lub jakieś drobne uszczypliwości. Uważam , za sprawa niejakiego Cycero ,że wróg powie Ci zawsze prawdę , a przyjaciel nigdy.
Miłego dnia
Sławek

G
ja 2013-12-05 20:50

Re: Jaką wkrętarkę wybrać ??

A się nie znasz !!

G
Hitachi 12v 2x2Ah NiCd + latara za 450pln 2013-12-12 18:42

Re: Jaką wkrętarkę wybrać ??

Używam w domu, warsztacie intensywnie od kilku lat i jestem zaszokowany pozytywnie jakością, wytrzymałością baterii i obudowy (z włóknem szklanym). Zaliczyła kilka gleb, spadała z wiaty, i chodzi jak burza. Baterie starczają na długo - kilka godz. intensywnej pracy. Cudeńko. Nie zamieniłbym na Metabo ani Makitę Lion- bo są dużo droższe.

G
adam 2014-07-11 22:27

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

1 ... 3 4