Jaka wiertarko-wkrętarka

G
pol343 2006-10-06 00:00

Re:Jaka kosiarka ciągnikowa?

Przepraszam przez przypadek wcisnął sie enter.
Mam do PAństwa pytanie jaki traktorek do koszenia trawy wybrać biorąc pod uwagę fak iż musi posiadać przekładnie elektro-statyczną (prosiłbym również o wyjaśnienie tego terminu)? Miło by było gdyby ktoś mógł podać ewentualnych cystrybutorów i ceny(szeroki rpzedział jest akceptowalny)

G
krzesny 2006-10-13 00:00

Re:Jaka kosiarka ciągnikowa?

witam
z ciagnikami z napedem hydrostatycznym jest mały problem ponieważ nie wszyscy sprzedawcy wiedzą co to takiego jest.

G
Dlord 2012-05-30 17:50

Jaka wiertarko-wkrętarka

Jaką polecacie wiertarko-wkrętarkę do robót amatorskich. Będzie ona używana sporadycznie więc nie ma sensu wydawać na nią +500zł.
przeważnie jakieś wkręcanie wkrętów, wiercenie w drewnie, aluminium i stali.
Ale też nie chcę co tydzień jeździć do serwisu.
- 2 aku
- w miarę krótki czas ładowania aku (żebym nie musiał czekać 5-6h)
- brak udaru
- w miarę normalny moment obrotowy oraz prędkość.
- nowa (zależy na gwarancji)

Ostatnio miałem styczność z AEG oraz Bosch Proffesional (to drugie nie wchodzi w grę bo za drogie), a myślę że AEG nie jest wart swojej ceny (tylko moja opinia).

Kwota jaką mogę przeznaczyć-> ~300zł

G
1001narzedzi_pl 2012-06-19 15:04

Re: Jaka wiertarko-wkrętarka

Jeżeli szukasz wiertarko-wkrętarki w kwocie do 500zł oraz domowych zastosowań to polecam model Makity 6261DWE,który zbiera dobre opinie i w zupełności Ci wystarczy,będziesz zadowolony.

G
Martynka 2012-06-30 19:36

Re: Jaka wiertarko-wkrętarka

Witam,
Mam jedno pytanko do was panowie :) Chciałabym kupić narzeczonemu wiertarkę, bo ma do przewiercenia dziury na ścianie, żeby jakieś tam ramki powiesić, i jeszcze na lampy i stół do zrobienia. Cały czas mówi, że mu się wiertarka popsuła, więc postanowiłam mu kupić, tylko poprostu się na tym kompletnie nie znam... Z tego co widzę to są nie które strasznie (jak na mój budżet) drogie jakie tu polecacie... Czy do tych prostych zadań jakie wymieniłam taka tania wystarczy? http://www.sklep.mizar.com.pl/wiertarka-udarowa-1050w-verto-p-3364.html czy obowiązkowo muszę wydać więcej?
Z góry dzięki za odpowiedzi :)

1