Jaka wiertarka do domu

G
Patryk 2008-10-15 00:00

Jaka wiertarka do domu

Potrzebna mi bedzie dobra wiertarka udarowa
co wybrać i jakiej mocy, do ilu watów szukać, czy 800 wystarczy czy 1000W to dużo czy mało jak na amatorską wiertarkę? czy raczej szukać akumulatorowych wiertarko-wkrętarek

G
sławek 2008-10-15 00:00

Re:Jaka wiertarka do domu

Zalezy ile i jak wiercisz i ile chcesz na to przeznaczyc. Jesli kupujesz po to, aby kołek pod obraz wkręcić, to popularna zielona 550W Boscha. wystarczy, dziury w żelbetonie wierci się nia mozolnie, ale sie wytrzyma.
Jesli zrobisz będziesz uczynny i pomożesz 10 sąsiadom również z obrazami to się zagrzeje, uzwojenie puści i będzie po wiertarce.
Natomiast jesli mozesz wylozyc do 800zl, to kup sobie wiertarke z pneumatycznym udarem (albo mówią elektropneumatycznym) - to taka wiertarka z tłoczkiem popmującym powietrze. Jest wieksza, ciezsza, ale w betonie sie wierci bezproblemowo. Polecem GBH 2-26 dfr, ciężka, ale wszysko wytrzyma

G
Rege 2008-10-17 00:00

Re:Jaka wiertarka do domu

Do wiercenia w domu przy wykorzystaniu udary pneumatycznego w zupełności wystarczy młotowiertarka "Skil" (grupa Boscha) ceny takowych urządzeń startują od 250zł brutto.

G
Tadeusz 2008-11-27 00:00

Re:Jaka wiertarka do domu

polecam wiertarkę f-my partner - jest nie droga i dobra, do robót domowych wystarczająca.A otwory w betonie, to sąsiad niech "pożyczy".

G
bebe 2009-01-11 00:00

Re:Jaka wiertarka do domu

Osobiście używam do lekkich wierceń wiertarki za 40zł. Nawet nazwy nie ma. Daję jej popalić i dalej działa. Jeśli sporadycznie wiercisz to nie przepłacaj za sprzęt, który będzie więcej leżakował pod łóżkiem. Wiercenie w cegle? No coż trochę się namęczysz, po kilku otworach możesz sobie odpuścić siłownię! Hehehe!
Do cięższych robót polecam MAKITA 2470 lub starsze wydanie 2450. Solidna maszynka do prac w domu!

G
Witold 2009-09-19 00:00

Re:Jaka wiertarka do domu

Ja mam Boscha PSB 550 RE + wkrętarkę. Kupiłem ten z Casoramie za 500 zł. Jak trafisz na promocję to jeszcze to kupić.

G
alerts 2013-09-09 14:04

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Mike 2013-09-09 15:33

Re: Jaka wiertarka do domu

alerts ty jesteś chyba id....ą. Myślisz ze ludzie się nabiorą na posty pracownika celmy? A ten chiński szmelc to możecie sobie w anus wsadzić.

Do wszystkich potencjalnych kupców - sprzęt celmy i jakość są sobie przeciwstawne.

G
head 2014-02-04 21:10

Re: Jaka wiertarka do domu

Odkopuje temat, gdyz poszukuje wiertarki do domu. Znalazlem takie cos AEG SB 20 2E ale nigdzie nie moge znalezc opini o tej wiertarce. Moge ja miec w naprawde dobrej cenie wiec sie zastanawiam. Wiertarka ma byc do uzytku domowego glownie. Wazne zeby byla trwala i robila co do niej nalezy. Dziekuje za odpowiedzi.

G
head 2014-02-04 21:11

Re: Jaka wiertarka do domu

Odkopuje temat, gdyz poszukuje wiertarki do domu. Znalazlem takie cos AEG SB 20 2E ale nigdzie nie moge znalezc opini o tej wiertarce. Moge ja miec w naprawde dobrej cenie wiec sie zastanawiam. Wiertarka ma byc do uzytku domowego glownie. Wazne zeby byla trwala i robila co do niej nalezy. Dziekuje za odpowiedzi.

G
Czy to ważne 2016-12-04 00:23

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

G
Adraian734 2017-05-22 11:21

Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.

R
Rita 2017-11-14 13:49

Re: Jaka wiertarka do domu

Ja mam udarową, taka sprawdza się najlepiej.

G
Janek 2019-12-20 10:59

Re: Jaka wiertarka do domu

Też polecam udarową. Poradzi sobie nawet z żelbetem. Osobiście używam tej od Metabo i służy mi już kilka ładny lat. Mają bardzo szeroki asortyment, więc jak ktoś szuka porządnej wiertarki to na pewno u nich znajdzie.

1

Kategorie :