Nasza strona do poprawnego działania wymaga włączonej obsługi JavaScript. Bez włączonego JavaScriptu nie można korzystać w pełni możliwości sklepu.
Posiadam kosę spalinową eurotec germany gt110 power, jestem z niej zadowolony, mimo iż kupiłem używaną i nie posiadam do niej instrukcji - poszukuję...
Jeśli chodzi o części szukaj na ich stronie, mają całe bazy wraz z schematami https://m2parts.pl/pl/navigation/czesci-zamienne-151.html
dzień dobry, Chodzi o piłę łańcuchowa Parkside Performance PPKSA40Li (IAN 494217). Gdzie można dostać zdejmowaną część obudowy piły łańcuchowej, tę...
Kiedyś bym polecił ale to co teraz jest w castorama to tragedia nie wytrzymuje nawet pol roku trzyletnia wiertarka lepiej działa niż dwumiesięczną a...
Nie naciągaj na olej firmowy. Znam lepszej jakości olej do H i tańszy - ważne aby parametry były a nie dochód H tylko sie liczył
Chciałbym zakupić pompę zatapialną tylko zastanawiam sie jaka będzie dla mnie odpowiednia. Przy każdym większym deszczu czy roztopie zbiera mi się woda w piwnicy. Myślicie, ze jakis tani chinski czy temu podobny sprzet da sobie rade czy lepiej szukać niewiadomo czego??
A w piwnicy masz studzienke/dołek/zbiornik w którym zbiera się woda i w niego masz zamiar wsadzić tą pompe? Ja mam tak i do wkopanej bańki 60l + zabetonowana od góry zlewa/sączuy się woda która wchodzi do piwnicy. No i teraz mam 2 pompy: do brudnej i czystej wody. Ta do brudnej ze względu na konstrukcje "miedli" w obudowie wodę i dopiero ją wypycha / efekt nie jest to super wydajne rozwiązanie. Ta do czystej ma inną konstrukcje, wirnik jest dopasowany do obudowy i nie ma tyle strat / większe ciśnienie ale woda musi być czysta aby się wirnik nie zatkał i filtr wstępny gdzie takiego problemu nie ma przy pompie do brudnej ale znowu.... Ogólnie jak trafi mi się tania pompa do czystej to taką kupie na zapas bo jest w/g mnie lepsza i wydajniejsza. No ale woda wsączająca się do piwnicy jest czysta i syfu w piwnicy nie ma to chwale pompe do czystej. Jak ktoś ma syf i syf mu się wlewa to ewidentnie będzie musiał brać do brudnej bo czystą zatka.
A zapomniałem o samych pompach coś skrobnąć. Obie to chinki, tą do brudnej już reanimowałem jak padła to znów miałem powódź :P Za 1 i 2 chyba dałem 30-40 zł sztuka na wyprzedaży :D Obie chyba mają cos po 500W ale kto tam wie te chińskie produkty.
Tak, na środku mam zagłebienie i tam chce włożyć pompe. To chyba zaryzykuje i kupie coś średniej klasy - nie za tanie nie za drogie... Najwyżej jak padnie będe miał przy czym podłubac:P
Też właśnie się zastanawiam, wybieram między EBARA BEST a Grundfos SEG , założyłem nowy temat odnośnie tego więc możesz też tam sprawdzać co napiszą eksperci. Pozdrawiam
Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Zgadzając się na wszystkie pliki cookies pozwolisz nam na dopasowanie treści do Twoich potrzeb podczas dokonywania zakupów na podstawie Twoich preferencji. W zakładce „Ustawienia” możesz dobrowolnie zdecydować, na który typ plików cookies chciałbyś zezwolić. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. W dowolnym momencie, możesz dokonać zmiany swojego wyboru klikając opcję „Ustawienia” w Polityce Cookies.
Poniżej możesz sprawdzić, jakie dane zbieramy w ciasteczkach i po co je zbieramy. Nie na wszystkie musisz się zgodzić.
Są niezbędne, by nasza strona działała prawidłowo, dlatego nie możesz z nich zrezygnować. Są wykorzystywane przez podstawowe funkcję strony.
Ciasteczka, które pozwalają na przesyłanie anonimowych danych o zachowaniu użytkowników na stronie. Dzięki temu możemy ulepszać naszą stronę, aby była łatwiejsza w obsłudze.
Ciasteczka, które przechowują informacje o Twoich wybranych ustawieniach i danych dotyczących personalizacji np. rozmiar opony.
Sprawdzamy co przeglądasz i kupujesz na naszej stronie, aby lepiej dopasować do Ciebie reklamy. Dzięki temu możesz zobaczyć te reklamy, które mogą Ci się przydać i być dla Ciebie interesujące.
Możesz zostawić pytanie na czacie, odpowiemy w najbliższym czasie. Nie zapomnij podać swojego adresu email lub telefonu.