Nasza strona do poprawnego działania wymaga włączonej obsługi JavaScript. Bez włączonego JavaScriptu nie można korzystać w pełni możliwości sklepu.
Posiadam kosę spalinową eurotec germany gt110 power, jestem z niej zadowolony, mimo iż kupiłem używaną i nie posiadam do niej instrukcji - poszukuję...
Jeśli chodzi o części szukaj na ich stronie, mają całe bazy wraz z schematami https://m2parts.pl/pl/navigation/czesci-zamienne-151.html
dzień dobry, Chodzi o piłę łańcuchowa Parkside Performance PPKSA40Li (IAN 494217). Gdzie można dostać zdejmowaną część obudowy piły łańcuchowej, tę...
Kiedyś bym polecił ale to co teraz jest w castorama to tragedia nie wytrzymuje nawet pol roku trzyletnia wiertarka lepiej działa niż dwumiesięczną a...
Nie naciągaj na olej firmowy. Znam lepszej jakości olej do H i tańszy - ważne aby parametry były a nie dochód H tylko sie liczył
Którą polecacie? Będę mieć do odśnieżenia około 1000 m kwadratowych powierzchni. Jaka maszyna będzie najbardziej wydajna? Cena nie gra dla mnie roli
Ze swojego i znajomych doświadczenia polecam dwa modele: Agroma Bizon - http://www.narzedzia.pl/Od%C5%9Bnie%C5%BCarka-AGROMA-BIZON-6556L,34239.html i stary dobry Romet: http://www.narzedzia.pl/Od%C5%9Bnie%C5%BCarka-spalinowa-GARDEN-S651Q-2-z-nap%C4%99dem-6-5-KM-5-2-BIEG%C3%93W,36127.html
Romet to juz nie Polska, a chinszczyzna. Lepiej wydac wiecej, ale miec porzadny sprzet. Np. NAC Murray MM741450 odśniezy Ci wszystko.
A może Hecht? na przyklad 9551. Dobra marka, a cena tez do zniesienia. Szwagier ma i jest bardzo zadowolony.
Chyba zdecyduję się na Agromę Bizon albo Hechta. Wstrzymam się jeszcze tydzień z zakupem i poczekam na kolejne rady. Też o tych wymienionych już odśnieżarkach.
w odśnieżarkach Agroma Bizon są montowane chińskie silniki LONCIN, kojarzę je z glebogryzarek i według mnie jak na chińszczyznę sprawują się całkiem nieźle, no i cena nie powala na kolana jak w przypadku odśnieżarek o podobnej mocy z silnikami BS.
jeśli cena nie gra roli to nie kupuj chińczyka, tylko jakąś odśnieżarkę z mocnym silnikiem np BS.
Wspomniane Romety wcale nie są takie złe. Wydaje mi się, że z góry coś odrzucamy, bo polskie, a to nie znaczy,że gorsze. Być może produkowane w Chinach, ale bądźmy szczerzy, kto dziś tam nie produkuje? S651Q ma silnik czterosuwowy, maksymalna grubość pokrywy śnieżnej może mieć 510 mm. Zużywa ok. 1l/h, nie jest źle.
Kupiłem Hecht. Jak będzie okazja, żeby jej w tym sezonie użyć, zdam relację.
Ja polecam S651Q Rometa. Cena jest niższa od zagranicznych producentów, a odśnieżarka nie ustępuje im jakością. Dorosły człowiek bez problemu da sobie z nią radę. Naprawdę urządzenie ma moc i bez problemu odśnieży każdy ogród.
Witam, akurat z tańszych produktów dostępnych na naszym rynku zdecydowanie mogę polecić sprzęt z firmy Pezal. Posiadam już kilka lat ich agregat inwerterowy, a przed ostatnią zimą kupiłem ich odśnieżarkę. Sezon minął bez najmniejszych problemów, serwis do przeglądu nie daleko, cena śmiesznie niska w porównaniu do Hondy, czego chcieć więcej...
Ja mam odśnieżarkę Stiga i jestem z niej zadowolony. Jak najbardziej mogę polecić ten sprzęt. Kiedyś machałem łopatą, ale było roboty. Teraz z odśnieżarkę to pestka.
Ja ma AL_KO i sprawuje się świetnie,pali za pierwszym razem,mogę polecić tę Firme
Post został usunięty w związku z naruszeniem regulaminu forum.
Mojemu sąsiadowi rozpierniczyła sie Stiga(a miała być taka dobra) więc kupiłem sobie Al-Ko i nie narzekam
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Zgadzając się na wszystkie pliki cookies pozwolisz nam na dopasowanie treści do Twoich potrzeb podczas dokonywania zakupów na podstawie Twoich preferencji. W zakładce „Ustawienia” możesz dobrowolnie zdecydować, na który typ plików cookies chciałbyś zezwolić. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. W dowolnym momencie, możesz dokonać zmiany swojego wyboru klikając opcję „Ustawienia” w Polityce Cookies.
Poniżej możesz sprawdzić, jakie dane zbieramy w ciasteczkach i po co je zbieramy. Nie na wszystkie musisz się zgodzić.
Są niezbędne, by nasza strona działała prawidłowo, dlatego nie możesz z nich zrezygnować. Są wykorzystywane przez podstawowe funkcję strony.
Ciasteczka, które pozwalają na przesyłanie anonimowych danych o zachowaniu użytkowników na stronie. Dzięki temu możemy ulepszać naszą stronę, aby była łatwiejsza w obsłudze.
Ciasteczka, które przechowują informacje o Twoich wybranych ustawieniach i danych dotyczących personalizacji np. rozmiar opony.
Sprawdzamy co przeglądasz i kupujesz na naszej stronie, aby lepiej dopasować do Ciebie reklamy. Dzięki temu możesz zobaczyć te reklamy, które mogą Ci się przydać i być dla Ciebie interesujące.
Możesz zostawić pytanie na czacie, odpowiemy w najbliższym czasie. Nie zapomnij podać swojego adresu email lub telefonu.