Jaką młotowiertarke kupic? Bosch4, Makita, Hitachi?

G
Paweł 2008-07-18 00:00

Jaką młotowiertarke kupic? Bosch4, Makita, Hitachi?

Witam!
Potrzebuje kupić młowiertarke coś klasy Bosch4...
Miałem wiertarke Boscha GBH 4-32 DFR SET Professional ale po około 3 miesiącach użytkowania wysiadł w niej udar.... po oddaniu do serwisu w centrali stwierdzili, że wiertarka była użytkowana niezgodnie z przeznaczeniem, nieadekwatnie do jej mozliwości, zasugerowali zakup silniejszego urządzenia oddali kase i tyle...... z opinii pantoflowej wiem ze mieli problemy z tymi młotkami i chwilowo wycofali je ze sprzedazy, jednakże teraz znowu sie pojawiły w salonach Boscha i ponownie sie nad nią zastanawiam... dopóki sie nie zepsuła łądnie sobie pracowała i napewno nie zgodze sie z opinią serwisu że była eksploatowana zbyt ostro gdyz mam na stanie 2 modele Boscha BOSCH GBH 2-26DFR oraz 2-24 DRE i od dwóch lat dostają ostro w palnik - dużo mocniej niz owa przeciążona czwórka i dają rade wiec musieli miec cos na sumieniu.....
Teraz zastanawiam sie nad sprzetem:
1. Hitachi DH30 PC2,
2. Makitą HR3000C
3. Boscha GBH 4-32 DFR SET
generalnie maszyna bedzie służyła do podkuwania, wiercenia otwórów rzędu 24-32 i mniejszych oczywiscie... do wiekszych spraw mam Boscha7 i daje rade z otworami 40-55.
Co byscie polecili z wymienionych sprzetów? A moze jeszcze cos innego... generalnie w Boschu jest jeden podstawowy plus deklasujący rywali - 3 letnia gwarancja! Chyba ze to sciema jakas z tą gwarancją.... ale jak narazie działa...
Z góry dzieki za pomoc!

1

Producenci :

Kategorie :